Wpis z mikrobloga

#fpl Team value 99.7, w banku 3.7.
1 FT i wildcard dostępna, którą trzymam na później.
Planowany transfer Mane lub Salah za Alliego. Co sądzicie? Jestem piąty w małej lidze, kolega na 4 miejscu ma Salaha, na 3 i 2 mają Mane a na pierwszym gość nie ma ani Mane ani Salaha. Dlatego myślę żeby wziąć Salaha jako differentiala do graczy z 2 i 3 miejsca a tego na czwartym przeskoczę Jimenezem i Ingsem, bo resztę składu ma póki co podobną do mojej.

Czytałem, ze Salah będzie bardziej wypoczęty na końcówkę sezonu niż Mane i pewnie przegoni go w punktach.

Tak, wiem, ze pewnie lepiej było dać Lundstrama ale chciałem mieć differentiala na obronie z SHU.
źródło: comment_xw1liNBI2rEV4KthJ7ptnzXKofeW9JSj.jpg
  • 5
@p3rm: Planuję teraz zakupić Salaha na GW23 i zostanie mi 0.1 w banku także będę musiał zrobić -4 transfer żeby zdążyć na GW24 3x Liverpool. Chcę Robertsona ale żeby było mnie na niego stać będę musiał wymienić Mahreza na Pereza/Grealisha/Traore. Skłaniam się ku Traore, bo najtańszy i tylko osoba na 4 miejscu u mnie w lidze go ma także byłby dobry do nadganiania tych z 1-3.

Wtedy po zamianie Kellyego na
@dnasstorm: mozesz zamiast robertsona kupic gomeza aczkolwiek jest ryzyko ze straci on miejsce w podstaiwe + od sibie polece sarr`a z watfordu jako diffrential, zakupilem go na te kolejke i licze ze trochem i nadrobi pkt
@p3rm: Mahrez dwie bramki w pierwszej połowie dziś, także myślę żeby go zostawic. Tylko wtedy nie będzie mnie stać na Robertsona. Kogoś innego z Liverpoolu będę musiał chyba wziąć.