Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@Opipramoli_dihydrochloridum: Przecież na tym kinowym żarciu tak doją, że tego wręcz nie wypada kupować. Nie ważne czy cię stać, czy nie. Kupując to po prostu prosisz kino o naplucie ci w twarz i jeszcze za to płacisz
  • Odpowiedz
@Kamil212 no to nie wiem w jakim kinie pracowałeś, u nas popcorn może być przechowywany max 24h od wyprażenia a w praktyce wygląda to tak że najstarszy popcorn jaki możesz dostać to ten, który kupisz rano bo jest z wieczora
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum ja flaszkę przemycalem w rękawie xD ale kupiłem popkorn bo mi się chciało jeść. Trochę przypał bo w jednej ręce trzymałem flaszkę żeby nie wypadła a w drugiej popkorn i nie miałem jak biletu pokazać xd ale mnie wpuścili, #!$%@? się i przespałem połowę star warsow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
bo nie chce płacić jak debil złotem za garść prażonej kukurydzy?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@slodkie_plastry_ananasa: a to jest jakis przymus jedzenia popcornu w kinie? Szkoda ci kasy - nie kupuj

idzcie do salonu ferrari, zajebcie fure i tlumaczcie sie ze tylko debil przeplaca za znaczek xD
  • Odpowiedz
@BreadPitt: co tu rozwijać. Popcorn się nie zużywa, bo technicznie nei da rady tak zrobić, zeby go zużyć do końca, zebrać z dna "zbiornika" wszystko. W wyniku tego miesza się świeży popcorn z wczorajszym/przedwczorajszym etc. Jest ten zbiornik czyszczony co jakiś czas, ale nie codziennie, chyba że w cinema jak kolega powyżej napisał. a Płacenie za to 20-30 zł uważam za zbrodnie na budżecie domowym (oczywiście jak kogoś stać to
  • Odpowiedz