Wpis z mikrobloga

@Shusey: Zelda :BOTW. Jestem tym szczęściarzem, który ogrywa ten tytuł po raz pierwszy. Fantastyczny otwarty świat. O zgrozo, to nawet ten system psucia broni w ogóle mi nie przeszkadza. 25h za mną i 3 bestie. Teraz mam w planach odszukanie lasu od tego zielonego dziwaka z marakasami, zaliczenie kilku świątyń, żeby podbić serduszka, poszukanie master sword i wtedy ptasiorobestia. A potem ze smutkiem do zamku, bo nie jestem typem gracza, który
  • Odpowiedz
@Shusey: Mario Kart, Owlboy, Crimsonland, Super Mario Maker 2 (ta gra nigdy mi się nie znudzi :D). W Zelde grałem zaraz po kupnie switcha i po około 5h mnie niestety znudziła. Z czystym sumieniem mogę polecić polskie The Way Remastered, Mario Odyssey, Crimsonland i SMM2 :P
  • Odpowiedz
@Shusey: Children of Morta, nie jestem jakimś wielkim fanem pixel artu, ale tutaj to wygląda naprawdę fajnie, a gameplay to czysta przyjemność. Sporo godzin za mną i chyba jestem bliżej końca, ale chyba jeszcze trochę godzin z nią spędzę. Początkowo chciałem przejść i sprzedać, a teraz zastanawiam się czy nie zostawić na dłużej, bo gra jest strasznie przyjemna. Jedyny minus dla mnie to strona techniczna, jak dotąd:
- raz albo dwa
  • Odpowiedz