Wpis z mikrobloga

#xiaomi #airdots #mitruewirelessearphones

Mirki, Mirabelki. Zakupiłem słuchawki Mi True Wireless Earphones (ten model wyglądający trochę jak AirPods). Czy ktoś może mi powiedzieć czy po włożeniu do pudełka powinny zapalić się diody na obu słuchawkach? Czy tylko na prawej? U mnie zapala się tylko na prawej, a lewa nic. Nie chce się też lewa sparować. Mogę tylko prawą. Miał ktoś podobny problem?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzikiBomber: Niestety nie. Generalnie jak rozpakowałem słuchawki to pudełko się nie świeciło. Po podłączeniu na chwilę do zasilania wszystko ruszyło, prawa słuchawka się sparowala i pokazywało 50% baterii. Zostawiłem obie słuchawki w etui, etui podłączone do zasilania. Teoretycznie naladowwne w 100% ale nadal lewa nie reaguje. Chociaż po włożeniu nie do pudełka na chwilę zapala się dioda na pudełku (na słuchawce juz nie).
  • Odpowiedz
@DzikiBomber: Nie, z Polski. Zakupione w OleOle. Oczywiście mogę albo złożyć reklamację, albo zwrócić. Jednak nie wiem czy może coś źle robię czy faktycznie coś jest padnięte. Trochę szkoda mi czasu na wysyłanie w lewo i w prawo :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzikiBomber: tak chyba zrobię. Szkoda, człowiek nie cieszył... ()
Zastanawiam się teraz czy nie zwrócić tych a zakupić z chin AirDots Pro 2. Są douszne a nie dokanałowe co mi bardziej chyba odpowiada. Acz kolwiek nie mogę znaleźć za dużo informacji o nich.
  • Odpowiedz