Wpis z mikrobloga

recenzja mini akwarium Xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
▶️Małe, ale wg mnie warto dzięki niemu spełnic marzenia dzieci
Tylko 35.99$ (137zł)
Super cena i dostawa bez VAT

mini akwarium Xiaomi
35.99$
▶️Flash sale
Dostawa EU Priority Line bez ryzyka VAT za darmo
(jak kupowałem było po 49.99$)

➡️ Wiem, że obrońcy zwierząt zaraz się uaktywnią i stwierdza, że to akwarium jest za małe( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ja je polecam dla kogoś, kto chce spełnić marzenia dzieci (lub własne) o rybce (rybkach), nie ma miejsca na duże akwarium lub nie chce inwestować dużo pieniędzy. I chce akwarium będące jednocześnie ozdobą pomieszczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

▶️Moja córka też chciała rybkę, więc trzeba było kupić akwarium. Oczywiście z Chin, koniecznie Xiaomi( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chcieliśmy duzego akwarium, bo z takim jest problem gdzie postawić. Bo jest duże. To Xiaomi można postawić wszędzie, ma tylko 20cm szerokości. I jest ładne. Dlatego je wybrałem.
Nie żałuję tez wyboru. Akwarium sprawdziło się znakomicie i jest takie jakie miało być. Jest ładne, bezobsługowe, zajmuje mało miejsca, świeci ładnym światłem. Córka jest zachwycona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

▶️Paczka z Banggood przyszla w około 2tygodnie, dostarczył na kurier GLS, oczywiście bez VAT. Była dobrze zabezpieczona i wszystko doszło w nienaruszonym stanie.
W pudełku otrzymujemy kompletny zestaw: akwarium z filtrem, kabelek do zasilania, instrukcję a nawet woreczek z kamyczkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy przygotować podłoże (jakiś zwirek), wlac wode, podłączyć akwarium do zasilania i wpuścić rybkę/rybki.

▶️Akwarium jest porządnie wykonane. Jest ładne. Ma też wielokolorowe podswietlenie LED, które włączamy przez dotyk. Podświetlenie daje bardzo fajny efekt,nastrój. Można ustawić na stałe jeden z kilku kolorów, lub tryb zmieniających się stale kolorów (podświetlenie można tez wyłączyć). Akwarium śmiało może być ozdobą salonu.

▶️To nie jest produkt dla kogoś, kto chce mieć sporą hodowlę rybek. To akwarium jest małe, ma wymiary ok 20 x 25cm, zbliżone do kartki A4 postawionej pionowo. Udało się wlac do niego 2l wody. U nas pływa w nim małych rybek (m.in. neonki). Pływają, są żywe. Chyba mimo małej powierzchni jest im nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolega też ma takie akwarium i pływają w nim 3 bojowniki.

▶️Akwarium posada filtr więc musi być podłączone do zasilania. Można podłączyć do gniazdka lub pod powerbank. Filtr pracuje i trochę go słychać (ok 35dB), nie przeszkadza to, ale zwłaszcza wieczorem jak jest cicho słychać jego pracę.

Plusy
▶️ Komplet gotowy do użycia, z filtrem
▶️ Kompaktowy rozmiar
▶️ Wygląd
▶️ Podświetlenie LED

Minusy
▶️ Mała pojemność
▶️ Słychać pracę filtra

⏩Polecam to akwarium. U nas się sprawdziło i spełniło oczekiwania. Wiadomo, że można kupić dużo większe, ale ja chciałem małe, żeby można je było postawić wszędzie. Akwarium stoi na biurku córki, obok lampki Xiaomi( ͡° ͜ʖ ͡°) Zajmuje mało miejsca. Córka jest bardzo zadowolona, ogląda rybki jak pływają, karmi. Sam tez lubię popatrzeć na nie( ͡° ͜ʖ ͡°) Akwarium świetnie wygląda, zwłaszcza wieczorem z podświetleniem. Polecam

#banggood #xiaomi #dzieci #akwarium #itemyzchin #chinskiecuda #sebeksspoleca

sebekss - recenzja mini akwarium Xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
▶️Małe, ale wg mnie warto dzięk...

źródło: comment_eOtlgn4UWhcLiZCVekXdjh8EVmG29JKq.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
Wiem, że obrońcy zwierząt zaraz się uaktywnią i stwierdza, że to akwarium jest za małe


@sebekss: Dziwisz się, skoro trzymasz neony w 2 litrach, a powinny mieć z 60?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@pedros92 rozumiem, że regularnie odwiedzasz sklepy zoologiczne i pouczasz wlascieli, że niewłaściwie trzymają rybki w sklepie. Bo tam to dopiero mają warunki
  • Odpowiedz
Co za głupoty gadacie. Ryby nie mogą się źle czuć w akwarium, bo nie mają duszy. Gdyby były zdolne do cierpienia, to nie możnaby jeść ich w dni postne. Akwarium piękne, akurat będzie na przyszły rok karpie sobie potrzymasz do świąt (ʘʘ) aha nie zapomnij od najmłodszych lat wpajać córce, że ma prawo robić co chce, że nie powinna się troszczyć o innych ludzi a już na pewno
  • Odpowiedz
@sebekss: One nie spędzają w tych pojemnikach więcej niz 24h. Wpuść do tego swojego miniakwarium krewetki albo mimiraki, a ryby oddaj komus z akwarium. W tym czymś one się męczą.
  • Odpowiedz
@sebekss: Człowiek też przeżyje kilkadziesiąt lat w celi 2x2, będzie jadł, ruszał się, czyli wg Twojego toku rozumowania będzie miał się dobrze.
  • Odpowiedz