Wpis z mikrobloga

Mirki taki problem mam. Złożyłem wniosek o otwarcie JDG przez system CEIDG podpisałem go i wysłałem. Po jakimś czasie zorientowałem się, że podałem złe dane biura rachunkowego i chciałem te dane zmienić. Wybrałem Operacje na wpisie > ZMIEŃ DANE WE WPISE i tu miałem do wyboru dwie opcje, ja wybrałem Na podstawie pliku załączyłem plik xml wniosku, zmieniłem dane na poprawne i wysłałem. Okazało się, że zmieniłem dane we wniosku ale także zarejestrowałem drugi raz firmę i teraz mam oczekujące 2 wnioski o założenie działalności. Idzie to jakoś teraz naprawić ?

#ceidg #firma #jdg
  • 9
@browarek: Jak masz możliwość to podejdź do właściwego UM dla Ciebie w czwartek i może stacjonarnie uda się coś załatwić bo jak tak dalej Ci pójdzie to jeszcze coś bardziej #!$%@? xD. A stacjonarnie możliwe że beda miały opcje edytować Twój wpis albo go anulować i złożysz nowy na miejscu już poprawnie
A na kiedy dałeś date rozpoczecia DG? Bo jeśli np. 07.01 to lekką ręka powinny Ci to ogarnąć, a jak nie to zrób tak, że zamkniesz tam tą dział. gosp i otworzysz w ten sam dzień na te same dane nową jako 3ci wniosek xD
@Saub: No nie było tak strasznie jak myślałem :D Napisałem do CIDG na ich czacie i dostałem info, że w takiej sytuacji drugi wniosek zostaje z automatu odrzucony.