Wpis z mikrobloga

Miruny, mirabele, które miały już za sobą, lub są w trakcie budowy domu, oraz przedstawiciele branży - bardzo proszę o uwagi dotyczące projektu domu, którego budowy chce się podjąć - parterowy, dach dwuspadowy, ogrzewany piecem gazowym konwencyjnym, dogrzewany ciepłem z kominka. Niestety główne założenie, to dom tani w budowie, ogranicza mnie budżet. Będę mocno wdzięczny za konstruktywna krytykę
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
roburzabojcakur - Miruny, mirabele, które miały już za sobą, lub są w trakcie budowy ...

źródło: comment_bkA5sBIcBdRNNLHJZ3gYLB52O50NbBP0.jpg

Pobierz
  • 7
@wielkiparasol Ehh, wiem. Miałem na początku zrezygnować, i postawić później oddzielny, jakiś szkieletowy, ale... Głosy rodziny, że do garażu w środku nam "dołożą" i że koniecznie ma być, zrobiły swoje - generalnie na garaż kasa się znajdzie, ale z całą resztą nie mogę rozwinąć skrzydeł. "Garaż ma być i basta".
@wyznacznikmacierzy: @wielkiparasol: czemu uważa sie, że garaz w bryle to droga rzecz? jakbym miał budowac teraz dom i potem za pare lat drugi raz sie #!$%@?ć z budową garażu to by mi sie nie chciało. Garaż w bryle to jednak ten plus, że możesz go ogrzac, masz cały rok miejsce do majsterkowania bez potrzeby wychodzenia na mróz, na ludzie mozna sobie jakies proste naprawy auta zrobić zimą, to jest uzyteczne
@leftfinger: garaż w bryle nie jest zły, jeśli jest odpowiedniej wielkości. Ten u OPa to malutka cipcia, gdzie tam wstawisz jakiś stół do majsterkowania? Gdzie postawisz rowery/szafki/półki/narty? Będziesz wyjeżdżać autem żeby się przecisnąć do kotłowni?

Ja po prostu uważam, że garaż powinien być przewymiarowany, bo po paru latach zawsze się wydaje za mały, gdy uzbiera się sprzętu.