Wpis z mikrobloga

Właśnie odebrałem paczkę z rąk samego nadawcy. Przywiózł mi ją osobiście!
@vegat paczka jest super, trafiłeś idealnie w mój gust! Skrzynka na narzędzia, taśma, WD-40 oraz trytytki na pewno przydadzą się w majsterkowaniu ;)
Co prawda Albanię odwiedziłem w tym roku w październiku, ale dzięki przewodnikowi mam powód żeby odwiedzić ją jeszcze raz z czego się cieszę.
Książka jest świetna, bo czytałem ją po angielsku, więc będę miał możliwość sprawdzić czy jest równie dobra po polsku, a moment jest idealny po właśnie skończyłem czytać inną :)
Orzechy oraz piwo raczej nie wytrzymają ze mną za długo, bo właśnie zabieram się za konsumpcję xD
Jeszcze raz dziękuję za świetną paczkę oraz super list (piszesz całkiem czytelnie ;)) i życzę wszystkiego dobrego oraz Wesołych Świąt!

PS. Genezę mojego nicku wyjaśnię Ci w wiadomości prywatnej

#wykopaka
gp1600 - Właśnie odebrałem paczkę z rąk samego nadawcy. Przywiózł mi ją osobiście!
@...

źródło: comment_X36KE1nJNxBSp49U1KrBEO4z2PVsYji3.jpg

Pobierz
  • 2
@gp1600: Ah, tyle mishitów, zbyt podobne zajawki do mnie masz :D nie byłeś łatwym zawodnikiem, rzuciłem wszystkie znane mi zaklęcia stalkujące i nic! Musiałem praktycznie tylko na Twoim opisie polegać ( ͡ ͜ʖ ͡) Mam nadzieję, że trafione rzeczy się przydadzą a prywatny Wykopaczkowy Kurierex umilił wieczór. Udanych świąt!