Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga!!
Witam w finale #mirkoshredwars!
Niecałe 2 miesiące temu, 21 dzielnych mireczków zgłosiło się do morderczego konkursu o tytuł najlepszego gitarzysty mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przed Wami należy podjęcie decyzji, który z pozostałej dwójki zasługuje na ten zaszczytny tytuł!

W finale zmierzą się potężni szrederzy @Czarnoksieznik vs @ponury_janusz
Przed nimi było niesamowicie trudne zadanie, biorąc pod uwagę podkład, jaki sobie wybrali ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Plusujcie i głosujcie, im więcej głosów, tym sprawiedliwszy werdykt!

Ja w tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom, to była wspaniała zabawa, i mam nadzieję, że widzimy się w następnej edycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drabinka: https://challonge.com/pl/qsima3zw

Kto chce być wołany do następnych filmów (i następnej edycji, która na pewno będzie!): https://mirkolisty.pvu.pl/list/SViCYWZFCmSj2q5U

Głosujcie w komentarzu, który mireczek Waszym zdaniem wygrał!

pankos - Uwaga uwaga!!
Witam w finale #mirkoshredwars!
Niecałe 2 miesiące temu, 21 ...
  • 76
  • Odpowiedz
Cóż, wynik z jakiegoś powodu tego nie odzwierciedla ale @Czarnoksieznik o dwie klasy wyżej mimo, że to jak dla mnie jego najnudniejsze solo. Nie ma tricków robiących wrazenie, nie gubi się grając szybko i fajnie panuje nad dźwiękami.
  • Odpowiedz
Aha i jeszcze jedno- wyprowadzcie mnie z bledu jesli sie myle- u czarnoksieznika tego shreedu jest dosc sporo, podczas gdy u ponurego janusza jak na lekarstwo, mam racje?
  • Odpowiedz
@pankos: Jedno i drugie #!$%@?. Obie solówki brzmią jak wyrwane z jakiejś nędznej ballady jakiegoś #!$%@? niemieckiego zespołu z początku lat 90. Pierwsze solo obsrane sztuczną elegancją i tym przeciąganiem, a drugie brzmi jak takie Holy Wars dla ubogich.

@Bloodaxis1: Odwrotnie. Solówka ponurego janusza to same shredowe triki. To przecież nintendo jak #!$%@?.

A tak naprawdę wystarczyłoby zrobić krótką solówkę w e-moll i to pewnie by wygrało, jak
  • Odpowiedz
@pankos chyba się poważnie odwodnił polerując złoty medal dla @ponury_janusz, bo nic nie pisze.
Mam nadzieję, że wielkie ogłoszenie zwycięzcy jeszcze przed nami i że ktoś zagra podczas tej ceremonii, bo smutno tu trochę bez kolejnych nagrań ;(
  • Odpowiedz
@dinkum: niestety przedświąteczne przygotowania już mnie totalnie wciągnęły i nie nawet czasu odpisać na mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ale już można ogłosić zwycięzców - gratulacje dla obu panów za dotarcie do finału @Czarnoksieznik i @ponury_janusz, ale najwyższe laury należą się @ponury_janusz! Jak dam radę, to może nasmaruje jakiś osobny post, ale nie obiecuję ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pankos: zatem chciałbym wszystkim podziękować za wspólną gitarową zabawę na naprawdę wysokim poziomie. Jestem zaskoczony wygraną, serio, nie spodziewałem się tego. Dziękuję uczestnikom, dziękuję ludziom, którzy nas słuchali i oceniali, ale przede wszystkim dziękuję Tobie @pankos bo bez Ciebie nie było by tej wspaniałej zabawy #mirkoshredwars Z niecierpliwością czekam na kolejną, nieco zmodyfikowaną edycję i zachęcam wszystkich do wzięcia udziału, niezależnie od skilla, bo tu nie chodzi
  • Odpowiedz
@pankos: lepiej zajrzyj do mojego "niepełnosprawnego" wpisu. Już 16 chętnych minimum do grania w kolejnym konkursie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ponury_janusz: gratulacje Nieponury. Dobrze, że jednak nie zrezygnowałeś, bo jak widać - publiczność za Tobą szaleje. Kolejna edycja z Twoim udziałem na pewno nie będzie nudna.
  • Odpowiedz