Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: pewnie najlepiej niech nic nie robią i siedza na dupie do czasu premiery i liczą na to, że się jakimś cudem ta gra sprzeda bez nakręcania żadnego hypu na nią

ale wy #!$%@? głupoty czasem
  • Odpowiedz
@Kipciu: obejrzyj sobie dowolny film na yt o cyberpunku albo wejdź na subreddit /r/cyberpunkgame. Wszyscy się nad tą grą spuszczają.

A niby czemu gra ma nie być legendarna?


Mogę zadać podobne pytanie. A dlaczego ma być legendarna. Patrząc na dotychczasowe trailery z gameplaya (nie te wyreżyserowane CGI od Bagińskiego, które nie mają wiele wspólnego z faktyczną grą) to gra jakoś specjalnie nie zachwyca ani grafiką, ani gameplayem.
  • Odpowiedz
@Cybher1: Ja zdaję sobie sprawę z tego, że są opinie zachwytu, te bardziej wyważone i krytykujące. Nie ma takiej rzeczy na świecie by każdy był zachwycony. Niemniej, przeważa pozytywny oddźwięk. Trailery cgi, gameplaye, ludzie mają oczy - widzą na ekranie co dostaną. Skoro im się to podoba to w czym problem? :D
  • Odpowiedz
  • 1
Mam wrażenie, że CDP samo na siebie nakręciło bata tworząc taki hype na #cyberpunk2077. Ludzie oczekują nadejścia mesjasza, a jeśli dobrze pójdzie, to po prostu będzie solidna gra na miarę światów Rockstar Games xD


@#!$%@? Hajp w zasadzie sam się stworzył od początku. To nie jest do końca wina cdp. Tym bardziej, że wizerunkowo i marketingowo już wieje błędów popełnili.
  • Odpowiedz
Jak zbudowali taki hajp? Proste. CDPR to spółka, która wydała 3 gierki - każda z tych gierek jest dobra, gdzie ta ostatnia /czyt-Wiedźmin 3 podbiła cały rynek na świecie (nie licze mini gierek i tych starych) Tak powstał hajp na Redów i ludzie zaczęli ich śledzić. Cyberpunk zrobił już szum te 6lat temu, gdy pojawił się ten pierwszy teaser, który jest mocarny i już właśnie w tedy każdy się tym jarał. Ludzie
  • Odpowiedz