Wpis z mikrobloga

Mirek, od którego dostałem wykopake oszalał!

Paczka spersonalizowana na 120%, nie spodziewałem się że na portalu ze śmiesznymi obrazkami aż tyle o sobie mówimy ¯_(ツ)_/¯

Panie Mirku (wystalkowałem Cię na mirko, bo dodałeś wpis o nadaniu paczki w momencie kiedy napisałeś mi wiadomość a potem go usunąłeś ( ͡ ͜ʖ ͡) ) bardzo dziękuję i obiecuję wszystko jadalne zjeść a z reszty zrobić pożytek :D

Mam nadzieję, że złamana ręka dojdzie do siebie, żebyś mógł wrócić do formy! W razie czego służę pomocą!

To teraz tylko czekać aż mój odbiorca się zweryfikuje :D

#wykopaka
źródło: comment_9wgwgLkvxIFoWlq7OMP2RJqXhYsu7FF6.jpg
  • 12
@Cumill: Gdybym umiał cokolwiek na gitarze to pewnie byłoby super. XD Podobno to dobre do nauki a mi niestety ten nieszczęsny kabel zginął dość szybko więc... No. Wersja na pc ma tę zaletę, że można chyba dodawać różne kawałki tworzone przez fanów, również i polskie.
@Cumill: rocksmith jest bardzo fajny. Bylem nim mega podjarany majac pirata na pc + no cable crack ale mimo instalowania asio itd mialem opoznienia + cyrki z chinska gitara. Jak pojechalem do uk kupilem konsole, porzadna gitare i kupilem oryginal RS z kablem. I zawiodlem sie, bbo nadal opoznienia byly dla mnie na nieakceptowalnym poziomie psujac cala rozrywke. Dlatego to odpuscilem. Chcac pograc cos z rocksmitha po prostu szukam filmikow z