Wpis z mikrobloga

@makrel_gieldowy: Jeszcze nie wiem. A jaki powinienem mieć na coś co będzie mi służyć i nie będę musiał zutylizować po 3 misiącach użytkowania? Chce tym jeździć w każdą pogodę. Łącznie z tym, że śnieg możę być dookoła ale jak będą odśnieżone chodniki to chce tym jeździć.
Czego powinienem suzkać?
Niezniszczalnej nie ma, każda się psuje, nawet Dualtron za 20 tysięcy czasami wraca na gwarancję do sprzedawców.
Ale z takich najmniej awaryjnych, w najniższej półce cenowej póki co Ninebot ES2. Korzystają z niej firmy sharingowe na całym świecie więc to już dużo świadczy :D Minusem jest słaba przyjemność z jazdy bo są małe, sztywne, pełne opony.

M365 za to bywa awaryjna ale ma najtańsze i nałatwiej dostępne części, absolutnie wszystko się w
@inny_89: ja mam klon Zero 9, ale nie wiem czy nada sie na snieg, na razie jezdze bez problemu. w gorsze warunki trzeba cos mocniejszego typu Zero 10X, z dwoma silnikami i konkretnym zawieszeniem, mozliwoscia zamontowania dobrego oswietlenia. jazda slabym sprzetem w zimie to problem, bedzie nie radzic sobie z warunkami, wydajnosc baterii spada itd.
@LuxEtClamabunt: Ten Ninebot wydaje się być MEGA rozsądną opcją. Zwłaszcza w wersji z dodatkową baterią. Nie mogę znaleźć jedynie infomracji o maksymalnym ciężarze. Chce czasami na odległości 1 km jechać na niej razem z synem (3 lata 18 kg). Ja sam mam 172 cm wzrostu i 82 kg wagi.
Uciągnie?
Ma ktoś może jakieś info o jakichś testach długookresowych tej hulajnogi? Ceny spoko, producent też wydaje się spoko... Chyba mam generalnie
@inny_89: obecnie z tych dostępnych w Polsce to na pewno HIVE. W Polsce jest obecnie bardzo dużo różnych firm, zależy w jakim mieście mieszkasz? To mogę sprawdzić jakie są tam firmy, bo na pamięć wszystkich nie znam a w każdym mieście są różne :)
Nowy Ninebot Max g30 zapowiada się ciekawie. Części zaczynają być dostępne, a jego popularność na pewno nie będzie mała, bo Ninebot to firma robiąca M365. Solidniejsza od m365 pro z tego co słyszałem. Do dostania za 2300