Wpis z mikrobloga

@cassiopei: nie potrzebuję rad odnośnie swojego wyglądu, potrafię lepiej ocenić, co bardziej mi pasuje, bo widzę siebie na codzień, a ty tylko na jednym zdjęciu :) wybacz, ale nic nie denerwuje mnie tak, jak słowa typu „lepiej byłoby ci...” - niech kazdy wygląda jak chce i maluje czy ubiera się tak, żeby czuć się komfortowo
  • Odpowiedz
@martynaa040: Oczywiście, masz racje. Pamiętaj tylko, że udostępniając wygląd swojej twarzy, może być on w różnoraki sposób skomentowany, nawet jeżeli szczurki mają być głównym tematem. Tak samo jak Ty stwierdziłaś po moim jednym komentarzu niedotyczącym niczego związanego z moją inteligencją, że jestem „głupią babą”. Pamiętaj, że nie wszyscy na tym portalu są złośliwi i nie każda różowa chce dowalić drugiej. Dobrej nocy!
  • Odpowiedz
@martynaa040: Czy one są inteligentne? W sensie, czy zauważasz na co dzień inteligencje szczurków? Dużo się naczytałem, ale to były zazwyczaj warunki laboratoryjne, labirynty itd itdp.
  • Odpowiedz
@Zielczan: Są bardzo inteligentne, możesz nauczyć je wielu sztuczek, przychodzenia na zawołanie, siusiania do kuwety. Moje potrafią same otworzyć sobie szafę, bo wiedzą, że znajdą tam jedzonko. Potrafią rozpoznać ludzkie emocje, szczury same też je posiadają, mogą np popaść w depresję. Bardzo się przywiązują do właściciela i no to są po prostu takie małe pieski
  • Odpowiedz