Wpis z mikrobloga

Właśnie mi przyszło na myśl, że dawno nie poznałem nikogo nowego i ciekawego na Wykopie.

Czas przyjrzeć się użytkownikom i ocenić pod kątem zapamiętania.

Stalking mode on ;]

#poprostujester
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JesterRaiin: Nie o zainteresowaniach? Każdy zawsze chce o zainteresowaniach ;P 27 lat, jestem programistą, obecnie nie pracuję bo mi się nie chce ;P Marzy mi się trip mustangiem przez całe US and A, skok ze spadochronem (ale chyba wszystkie kary na mnie idą bo od 3 lat próbuje skoczyć i jakoś się nie udaje), wyprawa do ameryki płd i do krld. Na myśl o polityce i temacie emerytur dostaje dreszczy.
  • Odpowiedz
@au_revoir: Hmmmmmmm, chyba rozumiem. Myślałem, że to jakaś dyscyplina a'la parkour. :]

Czy jest coś co cię w jakiś sposób definiuje, odróżnia od reszty ludzi ?

@bT4tgL: Z doświadczenia : zainteresowania rzadko kiedy są miarą czegokolwiek. Większość ludzi myli zainteresowania z "a, widziałem taki program na NG, to mi się wydaje spoko". Sporo ludzi ma straszliwie nudne. Jeszcze inni mają tak ekstremalne i egzotyczne, że nie ma szansy
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: Co mnie odróżnia od innych ludzi? Dobre pytanie. Spoglądając na ludzi w których kręgu się obracam to zdecydowanie wyróżniają mnie zainteresowania, chęć doskonalenia się, poznawania nowych rzeczy. Jednym słowem otaczają mnie nudni ludzie, jak to ująłeś. Na podstawie opinii innych osób na plus mogę zaliczyć również ambicję oraz determinację.
  • Odpowiedz