Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm Nie każdy tak myśli, chodzi o to że był to jedyny facet i dlatego chcieliśmy żeby wygrał, a wiadomo że spermiarz choćby facet na głowie stanął to i tak zagłosuje na dziewczynę. Ale fakt jakąś dodatkowa ideologia i krucjata przeciwko kobietom to zły skutek uboczny tej akcji.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: najlepsze że widziałem wiele komentarzy w stylu "hehe ale ból dupska mają te p0lki", a w rzeczywistości pewnie mają #!$%@? na jakimś tam konkurs w galerii handlowej i dołączyły się tylko z powodu kuponu rabatowego xD
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm zgadzam się, przeczytałem już kilkanaście komentarzy o treści "dobrze, że te puste karyńska nie wygrają". Oczywiście ten gościu jest spoko bo wygląda jak typowy wykopek-programista. Oczywiście to wszystko oceniono po jednym zdjęciu xd.
Śmiem twierdzić, że gdyby ten gościu był chadem z "kwadratową szczeką" to tej akcji by nie było.
  • Odpowiedz
@TypowyRobert: no właśnie nie. Wiele osób zapomniało o intencji mirka, który pierwszy podesłał link do tego konkursu. Otóż kobiety zazwyczaj do takich konkursów podchodzą aż do tego stopnia poważnie, że są w stanie zaspamować wszystkich swoich znajonych, nawet tych dalszych, linkami do takich konkursów i nękaniem o łaskawe zagłosowanie nawet jeśli ktoś się nie zgadza ze swoim głosem. Dla mnie świetnym jest ze to właśnie ten koleś, nie spodziewający się
  • Odpowiedz