Wpis z mikrobloga

@Astronaut_Dolphin_Detective: rok temu też takowych szukałem i kupiłem na alledrogo za tam 550zł czy coś nowe chippewa ale miały krzywo wszyte usztywnienie kostki i je zwróciłem, dobrze że to ogarnąłem zanim wyszedłem poza dom bo kupić buty za ponad pół k które są #!$%@? krzywo uszyte xDDD, baba mnie #!$%@?ła na wysyłkę w 2 str swoją drogą
potem na zalando w przecenie kupiłem eastland coś tam za ~250cbl podobne do tych
@czuwajaca_wezowa_istota: masz jakieś sprawdzone marki, które można dostać i przymierzyć stacjonarnie w Polsce? Długo już szukam dobrych butów ale w sklepach widzę tylko albo jakieś wieśniackie z kolorowymi przeszyciami albo jakieś takie za bardzo eleganckie.

Albo chociaż masz jakieś strony online ze spoko butami poniżej tysiaka?
@czuwajaca_wezowa_istota: bierz też poprawkę że te na ebayach czy allegro często to druga jakość którą można dorwać taniej w usa
niektóre mają niewielkie wady jak delikatnie obtarta skóra którą potem idzie wyprowadzić do normalnego stanu, a inne krzywe szwy czy jakieś poważniejsze defekty..
kiedyś w takich robili dwie dziurki lub dziurkę w języku żeby można było ogarnąć, że to II jakość, ale nie wiem czy to nadal aktualne..

https://www.sierra.com/s~red-wing/mens-boots~d~137/ druga jakość
@jej_czarne_oczy: w sumie to nie, jedyne buty z których byłem zawowolony to dc bo wytrzymywały dłużej od typowych najeczków etc. ale to nie ta bajka
do tego mam z 15lat buty bundeswery ale używam ich tylko do "niebezpiecznych" prac typu rąbanie czy coś albo jak #!$%@? śniegu do połowy łydki i trzeba czegoś bliżej do gumiaków,mało w nich chodzę bo wielkie i ciężkie, poza tym taktyczna kucowatość nie do końca jest