Wpis z mikrobloga

1,5 roku temu kupiłem w #lidl frytkownice beztłuszczową marki Silvercrest, wszystko działało super aż do dzisiaj, kiedy ty przyciski na panelu przestały działać.

Jak najloeiej zgłosić tę awarię? W sklepie czy prosto u producenta, z tytułu rękojmii czy gwarancji?
  • 5
  • Odpowiedz
@Ziobekk: Kolego opowiedz cos wiecej o tym, jestem fanem domowych frytek ale staram sie nie jesc za czesto bo jednak te 2l oleju trzeba wlac do gara i sporo z tego koniec koncow zjem. Jak oceniasz to urzadzenie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@5684379: to ja mogę polecic ci tefala actifry, to jego kopiuja te wszystkie lidle, i sprawa jest prosta - lepiej kupić używanego tefala niż nowe podruby. Sam kupiłem używke a chodzi już bez zajakniecia u mnie 2 lata. A frytki robię całkowicie bez oleju, nawet bez łyżeczki tak jak polecają i są niezłe, takie bardziej pieczone
  • Odpowiedz
  • 1
@5684379: szczerze mówiąc to mimo nazwy prawie nigdy nie używałem tej frytkownicy do frytek :D za to wspaniale nadaje się do przypiekania, odpiekania, podgrzewania wszystkiego :D Niestety ma dosyć mało miejsca w środku (np. porownujac do Philips AirFryer) ale spełnia swoją funkcję :)
  • Odpowiedz