Wpis z mikrobloga

moj #oneplus5t wrócił z wycieczki do regenersis, nowa bateria i gniazdo usb, wymienione bez żadnego pytania nawet. jak ktoś jeszcze ma gwarancję i może sobie pozwolić na pożegnanie telefonu na tydzień to polecam ( ͜͡ʖ ͡€)
#oneplus to super firma, mam odblokowany bootloader o czym telefon informuje już przy włączaniu i to też nie był problem xD kocham ich politykę
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@slodziak ja pamietam jak wyslalem stara nokie do nich na wymiane glosniczka to mi 7 elemetow wymienili na nowe razem z softem. Praktycznie nowy telefon.
  • Odpowiedz
@schreder: napisałem wprost że bateria trzyma tylko 4 godziny SOT, kiedy gdy telefon był nowy trzymał nawet 7-8h, i do tego napisałem że czasem dash charge nie łapie (co w sumie nie jest prawdą ale warto skorzystać bo pewnie niedługo by zaczęło tak się dziać)
  • Odpowiedz
@schreder: do oneplusa, jak tworzysz RMA to zaznaczasz co chcesz naprawić i potem dodatkowo opisujesz w komentarzu. do telefonu nie trzeba nic dołączać
oneplus sam podsyła kuriera, i do tego opłaca wszystko, jedynie trzeba termin zamówić i wydrukować etykietę
  • Odpowiedz
@schreder: UPS, raczej nic się nie zmieniło bo 1.5 roku temu wysylalem tego samego oneplusa na widevine fix i też kurier podjechał i zabrał, ale nie wiem czy wtedy nie był DPD. a naprawili mi tego samego dnia co dostali, czyli we wtorek wieczorem utworzyłem RMA, w środę kurier zabrał, w czwartek telefon był w Jankach i w czwartek po południu był już przygotowany do wysyłki i w piątek nadany, nie
  • Odpowiedz
  • 1
@slodziak Namówiłeś mnie. Wysyłam swojego OP5T na wymianę baterii. Gwarancja mi się kończy na początku grudnia, więc się muszę pospieszyć:-)
  • Odpowiedz
  • 0
@slodziak Pytanko mam. Musiałeś coś wypełniać, żeby kurier przyjechał sam po telefon? Czy po prostu dostałeś maila z UPS, wydrukowałes etykietę i czekałeś na kuriera?
  • Odpowiedz
@slodziak: Udało się, kurier zabrał 1+ :) Zobaczymy co u mnie zrobią, bo napisałem jeszcze, że złuszczyła się farba na tylnej obudowie. Takie dziwne plamki się porobiły, a używałem od początku oryginalnego etui :(
  • Odpowiedz