Wpis z mikrobloga

nie ma większej różnicy między orginalnymi poglądamy ludzi pokroju Bosaka a pisowcami.


@AGS__K: Bosak nie wprowadzi minimalnej na poziomie 4000zł. Np. taka jest różnica. Jest też wiele innych
  • Odpowiedz
@Jah00: RN to zwolennicy 500+, niedzieli niehandlowej, upaństwowienia spółek i tworzenia państwowych miejsc pracy i zakładów, nanoszenia wyższych podatków na zagranicznych producentów i tym podobnych bzdur. Chwilowo w tego typu bzdurach na czoło wychylił się PiS ze względu na pomysł z płacą minimalną, ale do tej pory RN niczym sie gospodarczo nie różnił od PiSu, co widac po Andruszkiewczu chociażby
  • Odpowiedz
@Aokx Bosak nie istnieje bez Wolności, i niestety czy stety wolność bez narodowców tez. Jeśli już to prędzej i paradoksalnie Braun, wtedy nie pożre się między sobą reszta.
  • Odpowiedz
@AGS__K: I po co tak bezczelnie kłamać? Poczytaj sobie program Ruchu Narodowego i poczytaj sobie program Konfederacji, gdzie głównym postulatem gospodarczym jest obniżka podatków i walka z etatyzmem.
  • Odpowiedz
@Jah00: RN jest taki jak napisałem, a co do Konfederacji to Konfederacja jest pewnym kompromisem i to, że Bosak głosi poglądy jakie głosi wynika z większości liberalnej w partii.
W tej debacie jasno wychodzi socjalistyczna myśl RN.
AGS__K - @Jah00: RN jest taki jak napisałem, a co do Konfederacji to Konfederacja jes...
  • Odpowiedz
@AGS__K: Ale nie musisz mi mówić. RN to nie Wolność to jest jasne, ale zrównywanie RN pod względem gospodarczym z PISem jest zakłamywaniem rzeczywistości. Prawda jest taka, że pomimo pewnych postulatów RN jest bardziej wolnorynkowy od wszystkich innych partii sejmowych łącznie z Gowinem i Nowoczesną.
  • Odpowiedz