Wpis z mikrobloga

Po przejściu kilku pierwszych misji postanowiłem w końcu pobawić się ustawieniami graficznymi - zmieniłem kilka z wysokich na niskie i odwrotnie. Od tego czasu gra tak klatkowe (nawet w menu), że nie potrafię jej wyłączyć inaczej niż przez menedżer zadań. Postanowiłem odpalić ja w trybie awaryjnym i wszystko działa lecz gra odpala się w oknie. Postanowiłem więc zmienić tryb wyświetlania na pełen ekran co spowodowało z powrotem klatkowanie (nawet jeśli tych ustawień nie zapisuje, sama próba zmiany powoduje spadek do 1 klatki na sekundę). Rok czekania w #!$%@?...

#rdr2
  • 6
@eliaszj: Mi zmienienie tych opcji co ludzie polecają aby w grze kursor myszy zniknął. Spowodowało to fakt ze po zmianie tych rzeczy we właściwościach. Gra myśli kilkanaście sekund zanim wejdę w opcje graficzne dźwiek itp XD mam znak ze wybrałem -> przygasza ekran -> po 10sek mam to co wybrałem
Dla tych którzy nadal szukają rozwiązania: wystarczy po każdej zmianie ustawień usunąć plik system.xml z folderu Rockatar Games z Dokumentów.