Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak rozczarowany byłem gdy Raptors wybrali go w drafcie zamiast Labissiere albo Deyonta Davisa. Już rok temu był świetny, ale to co wyczynia w tym sezonie jest niesamowite. Jeżeli w przeciągu całych rozgrywek jego forma znacząco się nie obniży(piszę znacząco, bo to, że się obniży jest pewne), to będzie bardzo wysoko w głosowaniu na MVP.
#nba
Trollwykopowy - Pamiętam jak rozczarowany byłem gdy Raptors wybrali go w drafcie zami...
  • 10
  • Odpowiedz
@Trollwykopowy:
Pascal Siakam in his first 2 seasons: 30+ points in 0 of 136 games.
Pascal Siakam last season: 30+ points in 5 of 80 games.
Pascal Siakam this season: 30+ points in 4 of 8 games.
  • Odpowiedz
co to za czasy żeby typy tego wzrostu trzymały piłę i graly 1 na 1 od halfcourtu xD


@iAmTS: poczekaj na mecze bez Lowrego xD

to będzie bardzo wysoko w głosowaniu na MVP.


@Trollwykopowy: tak jak z wiadomych względów liczę się z nawet "prywatnymi" opiniami chłopaków z @PROBASKET - tak ich podkastowe powątpiewanie w wysokość kontraktu dla Siakama i w ogóle w to że Raptors wokół niego budują zespół traktując
  • Odpowiedz
@iAmTS: 2-3 lata temu #!$%@? Pelicans zrobili top4 na Zachodzie, taki wynik byłby poniżej oczekiwań Raptors którzy przespali off-season? przypominam że to poziom na którym ten zespół grał z DeRozanem jako jedni z faworytów na Wschodzie.
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: no, aczkolwiek nie wiem czy top cośtam regulara to wyczyn dla mistrza. Nie patrzę zbytnio na seed w takich przypadkach. No ale fakt, jakby ich porównywać do kogoś to nie tak źle. Po prostu też próbuję spojrzeć, że Raptors nie ma komu punktować więc taki Siakam będzie wyglądał trochę lepiej.
  • Odpowiedz
top cośtam regulara to wyczyn dla mistrza


@iAmTS: jeśli zrobią ECSF bez gwiazdy z poziomu MVP z zeszłego sezonu i przydatnego Greena to uważam że w tej sytuacji ambicje powinny być zaspokojone, bez patrzenia że to mistrz. No ale racja że regular jeszcze nie wskaże czy zespół osiągnął jakiś tam plan minimum.

Ja uważam że kolejne 2-3 lata na dobrym poziomie, czyli z możliwością pogrania playoffowych meczów o coś z liderem
  • Odpowiedz
@iAmTS: @cult_of_luna: weźmy pod uwagę, że raptors wciąż dysponują mega ograniczonym zainteresowaniem wolnych agentów. Wątpię żeby mistrzostwo z Leonardem w składzie jakoś znacząco zmieniło postrzeganie Kanady przez amerykańskich graczy. Uwzględniając to uważam, że top konferencji pomimo utraty najlepszego gracza jest jakimś wyczynem. Szczególnie mając w pamięci lata nieudolności.
  • Odpowiedz