Wpis z mikrobloga

Ludzie mówią ciągle, że budowlańcy to ludzie bez szkoły i debile a ja dzisiaj przechodziłem obok budowy i każdy z nich mówił płynnie po ukraińsku. Ja np. nie potrafiłbym tak dobrze mówić.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mleko23: w firmach niewymagających zbytnio rozumienia planów, czy po prostu wykończenia jak najbardziej. Ale jeśli chodzi tylko o np elektrykę, jakieś bardziej skomplikowane rzeczy to nadal przeważają Polacy
  • Odpowiedz
@pan_koralgol: podwykonawca - formowanie terenu - 40 Polaków 0 Ukraińców, elektryka - 11 PL, 2 UKR, dachy i konstrukcje - 5PL, 30UKR, woda/pożarowe systemy - 8PL , 8 UKR, kadry kierownicze 100% PL, obecnie nie mamy nikogo więcej na budowie. Ale kwiiiii Ukraina kwiiii xd z tego UKR część to Białorusini ale to pominę bo nie pamiętam proporcji
  • Odpowiedz
@pan_koralgol: W Poznaniu, na Śląsku, mamy realizacje w całym kraju. Tylko, że budujemy coś większego, hale magazynowe wielkogabarytowe, jakieś bardziej specjalistyczne konstrukcje, przemysł, czasem budynki użyteczności publicznej, wieżowce klasy A+ albo biurowce
  • Odpowiedz