Wpis z mikrobloga

#stalking @administracja @xeexee
Nigdy nie myślałem że doczekam takiego momentu tutaj, ale skoro ostrzegałem użytkownika @xeexee aby dał mi spokój i go grzecznie o to prosiłem to dzisiaj sprawa trafi na policję o stalking oraz groźby karalne
Próbowałem gościa uspokoić, ale nic to nie dało... Przykra sprawa, bo policja w moim mieście takie sprawy traktuje bardzo poważnie a w szczególności takie oto zwroty "Zamknij ryj i patrz za plecy".
źródło: comment_hVydC4xNphsh2MigKGbDHNes1HEgbbwm.jpg
  • 80
@Atreyu: Nie zgodzę się, taka dyskusja pokazuje mój wyraz niezadowolenia i braku przyzwolenia na takie zachowanie. Ja zabieram głos i walczę , inni milczą, Zawsze walczę i zawsze wygrywam
@Stivo75: Mirku, smutna sprawa. Podziwiam, że Ci się chciało, ale stalker obsrał bryczesy i usunął się z wypoka, więc może taki efekt chociaż coś da. A tak z ciekawości, to ustaliłeś powód z jakiego się tak na Ciebie zawziął?
@Stivo75: Jeśli w ogóle policjant przyjmie takie zgłoszenie to 100%, że zostanie sprawa umorzona przez prokuraturę, znam z doświadczenia przy dużo grubszych akcjach. Także jak to mówią nie strasz nie strasz bo się zesrasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@janmazoch: Mi wystarczy jego przesłuchanie, później ksero dokumentacji i danie mu sygnału że mam jego dane. Sądzę że po tym jak stwierdzi że nie jest anonimowy odpuści
@Stivo75: A jeszcze jedno o ile w ogóle uda im się ustalić, kto jest faktycznym właścicielem konta, jak się uda to będzie musiał złożyć zeznania, tak samo jak ty, oboje stracicie jakieś 1.5h a potem cyk umorzonko od prokuratora ( ͡º ͜ʖ͡º)