Wpis z mikrobloga

Ostatnio idę wyrzucić śmieci, patrzę, a tam jakaś deska leży porzucona. Taka trochę deskorolka, ale jednak spora i dosyć ciężka. Jako, że od jakiegoś czasu chodził za mną zakup longboardu, to stwierdziłem że przygarnę, przynajmniej nauczę się trzymać równowagę i zobaczę czy w ogóle złapię jakąś zajawkę.
Nie mam pojęcia co to jest, ale wczoraj wybrałem się na testową wyprawę i nawet jeździ, choć nie wiem czy koła nie stawiają zbyt dużego oporu. W każdym razie, fajna zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#deskorolka #longboard #skateboarding
drhab - Ostatnio idę wyrzucić śmieci, patrzę, a tam jakaś deska leży porzucona. Taka ...

źródło: comment_UJgAw5bGUp3eQU0QP0jy8NwSlShYr6Bs.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@drhab: Obejrzyj dokładnie czy nie pęknięta żebyś sobie tego głupiego łba nie rozwalił. Mogła nie zostać porzucona bez powodu.
  • Odpowiedz
@dran2: Domyślam się, że nie jest to dzieło sztuki, skoro ktoś to zostawił, ale poza sporymi otarciami wydaje się w porządku
  • Odpowiedz
@arc_tic mhm. Kolega z podwórka miał taką z dzielonym papierem dawno temu. Te plastiki na dole też były chyba inne (tylko z tyłu chyba) ale może to kwestia modelu
  • Odpowiedz
@PanNocebo: @arc_tic:
Próbowałem z ciekawości coś o tej desce odnaleźć w sieci, ale bez powodzenia. Jedynym szczególnym znakiem jest wycięty w papierze czerwony pająk (widać go na pierwszym zdjęciu). A poza tym to no-name. Jest jeszcze naklejka od spodu oraz fragment innej, zerwanej naklejki po której ostał się tylko napis "allien productions 1987" (to ci od Alfa).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gosuvart: Jest, ale przyćmiona zimą i pandemią. Czekam aż kumpel będzie zmieniał dechę i podzieli się truckami, bo tutaj trzeba zmienić całe podwozie. Gumy są sparciałe, łożyska zasyfione i w efekcie duże opory
  • Odpowiedz