Wpis z mikrobloga

Mirki mam zagwozdkę. Mianowicie za swapy po wykminieniu najlepszego dealu za karty wymyśliłem Ballacka + Nestę coby budować skład tak, żeby dawać ikony w takie miejsca żeby mieć dowolnego zawodnika na reszcie pozycji np. w 4-3-3 Ballack l ŚP Nesta l SÓ i możesz włożyć dowolnego LO .
No i teraz tak zacząłem się zastanawiać czy to w ogóle ma sens. Taki Koulibaly i Chiellini kosztują po 25k, a mają staty Nesty. Medel 26k, więcej total stats niż Ballack. No i w związku z deficytem PO w serie A zacząłem myśleć nad Zanettim, ale z drugiej strony trochę wkurza mnie marnotrawienie pozostałych tokenów, bo jedynie będę mógł wziąć Schmeichela, który ma staty bramkarza za 5k. Gdyby chociaż dało się wziąć Guardiolę + Zanettiego to bym brał bez wachania, a tak to nie wiem
#fut
Mysciak - Mirki mam zagwozdkę. Mianowicie za swapy po wykminieniu najlepszego dealu z...

źródło: comment_DfCMU7Aka8dWRVnWNcM9uzp0nYQGmbIP.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@Mysciak jest jeszcze kupę czasu gry, mam ten sam problem z PO czy LO. Nesta powinien być obrońca na długi czas. Koulibaly był grywalny bardzo długo w zeszłym roku. Jak Nesta będzie podobnie to wstawisz dowolnego bocznego obrońcę niezależnie od ligi kiedy się pojawi xdxd
  • Odpowiedz
@Mysciak: jeszcze niedawno tu pisali że Ferdinand 85 > 88 , poza tym jak wyżej @kielbasior pisze, staty to jedno a niektóre karty (szczególnie ikony lub jakieś meta karty) zachowują się w grze dużo inaczej (lepiej) niż wskazywałyby na to statystyki
  • Odpowiedz