Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@eMJot: a jak mówiłem przed wyborami, że Konfa będzie szła ręka w rękę z PiS w sprawach światopoglądowych, to było tylko 'ale wolny rynek, kuce i krul będą się tym zajmować' xD
  • Odpowiedz
@eMJot: To ze ludzie glosowali na konfederacje, tylko ze wzgledu na gospodarke to jakies wasze fanaberie, myslicie ze wiekszosc wyborcow korwina ma jakis bol dupy za ustawy anty LGBT xDD ? Komitet wyborczy ze zmieszanym Korwinem, narodowcami i braunem chce ustawy ANTY LGBT, no kto by sie #!$%@? spodziewal xDDD "HAHAH GUPIE PRAWAKI""
  • Odpowiedz
@eMJot: radzę posłuchać mentzena. Już od miesięcy zapowiada, że będą próbowali zagarniać konserwatywny elektorat PiSu, który czuje się rozczarowany rządami ich partii, bo ta obiecywała im stanowcze kroki w sprawie aborcji, lgbt i innych takich, więc będą bili w te tony. Postulaty konfederacji są celowo takie skrajne i będą takie przez najbliższy czas. To polityka.
  • Odpowiedz
@eMJot: To jest ryzyko, które znaliśmy i na które się zgodziliśmy. Mnie w Konfederacji mimo wszystko najmocniej boli nawet nie asertywne, a otwarcie przeciwne i exitowe podejście do wspólnoty EU.
  • Odpowiedz
To ze ludzie glosowali na konfederacje, tylko ze wzgledu na gospodarke to jakies wasze fanaberie


@Rekordnaklate110: Nie do końca. Wiele osób na wykopie faktycznie uprawiało taką narrację, że najważniejsza dla Konfederacji jest gospodarka. Zupełnie ignorując przy tym fakt, że w piątce Mentzena tylko 20% dotyczyło gospodarki, a sam Korwin mówił, że gospodarkę to można naprawić w dwa tygodnie, a najważniejsza jest reforma ludzi, by mieli prosty kręgosłup, by zachowywali się normalnie.
  • Odpowiedz
radzę posłuchać mentzena. Już od miesięcy zapowiada, że będą próbowali zagarniać konserwatywny elektorat PiSu, który czuje się rozczarowany rządami ich partii, bo ta obiecywała im stanowcze kroki w sprawie aborcji, lgbt i innych takich, więc będą bili w te tony. Postulaty konfederacji są celowo takie skrajne i będą takie przez najbliższy czas. To polityka.


@Dorogon: A co z elektoratem wolnorynkowym, które leży i czeka aż chociaż jedna partia w tym kraju
  • Odpowiedz
@czynastolatek: No bo taka jest prawda, że nie ma. Jak rozrysujesz wszystkie partie na wykresie osi politycznych, to ćwiartka wolnośći i obyczajowej, i gospodarczej będzie pusta. Kiedyś była tam Nowoczesna, ale zjadła ją KO.
  • Odpowiedz
@eMJot ja mam nie współczuję jak wam się wreszcie Janusz do dupska dobierze xD
Między innymi po to dla niego głosowałem żeby te cholerne LGBT "#!$%@?ć".
Wasz skowyt sugeruje że dobrze się dzieje :)
  • Odpowiedz
@lewoprawo: O ile mi wiadomo to Bosak nie sprzeciwia się zakazowi mj, ale też nie uważa go za konieczny.
W tej chwili możesz mieć problemy za podeptanie kawałka materiału, podarcie książki czy pisanie komentarzy w necie. Jakby zamienili to na zakaz promocji to i tak byłoby bardziej wolnościowo.
No i pisałem o korwinkach, nie o Konfie - a przed wyborami do EP takich postulatów nie było, więc traktuję je tylko jako
  • Odpowiedz
W tej chwili możesz mieć problemy za podeptanie kawałka materiału, podarcie książki czy pisanie komentarzy w necie.


@czynastolatek: Spróbuj w wymarzonym państwie konserwatywnych narodowców podeptać polską flagę, podrzeć Biblię albo obrazić czyjeś uczucia religijne i szerzyć "propagandę LGBT" w komentarzach, to zobaczysz jak wyglądałaby ta wolność.
  • Odpowiedz