Wpis z mikrobloga

@Future_Prime_Minister_of_Poland: zależy co dla Ciebie jest ważne. Ja olewam wszystkie funkcje SmartTV, bo i tak korzystam z chromecasta.
Pamiętam jak pojechałem wybierać swój TV, kilka dni przeglądałem parametry i wybrałem 2 z najlepszym stosunkiem jakość obrazu / cena. Pojechałem obejrzeć je na żywo i kupiłem zupełnie inny, bo tamte mi się nie podobały.

Najlepiej zobaczyć je na żywo, ale 65" i tak i tak będzie robiło wrażenie.
  • Odpowiedz
500 zł i będzie widać różnicę czy też nie.


@Future_Prime_Minister_of_Poland: Nie będzie. Możesz ewentualnie wziąć ambilight. Wybierz coś co ma dobry system. Szukałem w podobnym zakresie cenowym tylko mniejszego i po przerzuceniu kilku forów doszedłem do takich wniosków.

Pojechałem obejrzeć je na żywo i kupiłem zupełnie inny, bo tamte mi się nie podobały.

Najlepiej zobaczyć je na żywo, ale 65" i tak i tak będzie robiło wrażenie.

@Krunch: W sklepach
  • Odpowiedz
@Future_Prime_Minister_of_Poland: W żadnym razie nie namawiam na większy budżet. Różnice zobaczy przede wszystkim w rozmiarze. Parę miesięcy temu kupiłem 55 cali z amblightem za niecałe 2100 zł. Kupiłbym może większy, ale mi się nie mieścił. Na system nie zwracałem uwagi, bo i tak jest podpięty laptop, więc wewnętrznego systemu telewizora nie używam.
  • Odpowiedz
z TCL coś na pewno w tym budżecie znajdziesz, oni robią całkiem spoko tv z niezłymi parametrami, jakbyś miał jeszcze parę złotych to seria EP680 jest spoko


@babooko: sam się zastanawiam nad EP680, słyszałem sporo dobrego na ich temat. No i cena, ważna rzecz.
  • Odpowiedz