Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dr_Klotz: Zdecydowałbym się na to tylko gdybym miał strasznie cofniętą żuchwe. Na szczęście mam jako taką szczękę, którą wprawdzie można poprawić ale nie będe szedł pod nóż jeśli nie ma tragedii.
  • Odpowiedz
Zdecydowałbym się na to tylko gdybym miał strasznie cofniętą żuchwe


@Blackpill_RAW: Przy strasznie cofniętej żuchwie to te zabiegi ci nie pomogą - wtedy trzeba wykonać skomplikowaną operację żuchwy i całej twarzoczaszki. A to oznacza miesiące w aparacie, usuwanie zębów, bólu pooperacyjnego, spuchnięcie całej mordy i trwałego uszkodzenie nerwów żuchwy. Do tego dochodzą duże koszty.
Samo wsadzenie implantu jak na filmie to prosty zabieg.
drKlotz - > Zdecydowałbym się na to tylko gdybym miał strasznie cofniętą żuchwe

@B...
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: zgadza się, nie wyobrażam sobie, żeby moją wadę poprawił implant, zęby nadal nie byłyby ładnie ustawione. Chirurgiczne wysunięcie górnej szczęki wpływa też wygląd nosa. Po operacji wygląda ok, przed był za duży. Pamiętam jak w podbazie normictwo śmiało się z tego. Nie dało się chirurgicznie pozbyć jeszcze bruzdy między wargą i brodą, planuje zrobić przeszczep tłuszczu w to miejsce. Te implanty kąta żuchwy też ciekawa sprawa.
  • Odpowiedz
przeciez na filmie nie ma zadnego implantu, tylko zabieg ortognatyczny


@Pawlikowski-33: Mówię o pierwszym filmie...

btw ani implanty twarzy ani ortognatyka nie sa ani proste ani bezpieczne


@Pawlikowski-33: Głupia zabawa w relatywizowanie... Wsadzenie implantu w żaden sposób nawet nie umywa się poziomem skomplikowania, bólu i komplikacji do osteotomii szczękowej. Jedyne realne ryzyko przy implantach to uszkodzenie nerwów - co w przypadku cięcia szczęki jest pewne. Zresztą sam chirurg z tego
  • Odpowiedz
@dr_Klotz:

Mówię o pierwszym filmie...


a sorry

Głupia zabawa w relatywizowanie... Wsadzenie implantu w żaden sposób nawet nie umywa się poziomem skomplikowania, bólu i komplikacji do osteotomii szczękowej. Jedyne realne ryzyko przy implantach to uszkodzenie nerwów - co w przypadku cięcia szczęki jest pewne. Zresztą sam chirurg z tego filmu mówił, że nie miał komplikacji.


ja byłem na konsultacji ws. implantów kąta żuchwy, pewnie w Stanach to wygląda inaczej, ale mnie
  • Odpowiedz
pewnie w Stanach to wygląda inaczej, ale mnie ta konsultacja skutecznie zniechęciła - przede wszystkim, nie ma implantów robionych na miarę, są tylko dwa typy implantów, możesz sobie wybrać, w moim przypadku było tak, że jeden wydawał mi się za słaby, drugi natomiast za mocny

liczyłem na jakąś symulację komputerową, która pozwoliłaby mi zobaczyć jak wyglądałbym z tymi standardowymi implantami, ale oczywiście lekarz takich rzeczy nie robi, bo to może wyjść inaczej,
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: ale genioplastyka to jest sama broda, nie? ja chce miec zrobioną i brodę i kąty żuchwy, nie chcę jakichś połowicznych efektow, dlatego chcę dać jeszcze raz szansę wypełniaczom, wcześniej byłem właśnie zdecydowany na implanty, ale jak ci pisałem - skutecznie mnie zniechęciła krótka rozmowa z lekarzem
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: wiem widziałem, ale jednak za duże ryzyko to dla mnie, nie jestem genetic trashem tylko przecietniakiem bardziej i mam jednak troche do stracenia, przemo moglby isc na cos takiego gdyby mial odrobine pieniedzy ale nie bedzie mial
  • Odpowiedz