Wpis z mikrobloga

@fezix:

po co im w ogóle te loże?

Według umowy:

Zamawiający oświadcza, że zamierza korzystać z loży VIP na Stadionie PGE Gdańsk w celu prowadzenia spotkań z kontrahentami, w tym przy okazji imprez stadionowych, w szczególności meczów piłki nożnej organizowanych w ramach Ekstraklasy.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Czy moglibyście pójść za ciosem i dowiedzieć się ile i ile trwały spotkania z zewnętrznymi kontrahentami? Czy moglibyście sprawdzić ile było tam spotkań "wewnątrz" firmy i czy za benefit polegający na oglądaniu meczu/cateringu uczestnicy zapłacili podatek dochodowy?
  • Odpowiedz
@annako2:

ile trwały spotkania z zewnętrznymi kontrahentami? Czy moglibyście sprawdzić ile było tam spotkań "wewnątrz" firmy i czy za benefit polegający na oglądaniu meczu/cateringu uczestnicy zapłacili podatek dochodowy?.

Podejrzewam, że tak szczegółowe informacje nie były nawet zbierane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Watchdog_Polska: smutne że oni mogą organizować spotkania z kontrahentami za grubą kasę i tak bezczelnie oszukiwać że te spotkania mają miejsce, gdzie tymczasem ja miałem problem bo urzędnik podczas kontroli chciał mi wyrzucić z kosztów fakturę na realne spotkanie biznesowe które zaowocowało nawiązaniem współpracy.

No ale jestem księgowym, widzę co mogą bogaci, a jak maluttcy są ci biedniejsi.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Czyli odpowiedź brzmi "nie". Szkoda. Bo dopiero udana próba wyciągnięcia tych informacji pozwoliłaby pokazać marnotrastwo instytucji. Bo np. skoro przez ostatnie 3 lata było jedno spotkanie z kontrahentem, to wynajem loży na kolejne 3 lata czarno na białym pokazuje jakie to marnotrastwo.
  • Odpowiedz