Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie miraski i mirabele.. mam problem, a mianowicie mam 29 lat i kilka lat temu byłem zmuszony korzystać z sterydów przeciwzapalnych, nieistotne ale została mi od nich pamiątka w postaci rozstępów.. to jest tragiczne, rozstępy (białe już są) mam na brzuchu, bokach, pod pachami, na barkach na plecach tak gdzieś od połowy do pośladków, pod jednym z kolan oraz od wewnętrznej strony ud sięgające samych pachwin.. ja ostatnio myjąc się wyczułem dłonią, że mam nawet jeden rozstępy między pośladkami.. rozumiecie to?? między #!$%@? pośladkami. Całkowicie to zrujnowało mi psychikę i pewność siebie, od tamtego czasu, a nawet jeszcze wcześniej, bo chorowałem unikam kontaktu z kobietami, a jak ma coś być to już kilka razy spanikowałem i niemal ucieklem.. jedna koleżanka myśli, że jestem gejem.. chciałbym usunąć te rozstępy, dodatkowo pojawiły mi się też pod kolanami lekkie żylaki.. na Boga za jakie grzechy, wiele lat już myślę o jakimś zabiegu na te białe gówna na moim ciele ale zawsze się wstrzymywalem, bo nawet wstydzę się je pokazać w jakimś salonie urody czy gdzie to się robi, to cholernie trudne dla mnie, unikam pokazywania ciała jak ognia, to moja obsesja ale wiem, że jeśli ich nie usunę to nie wytrzymam psychicznie i coś sobie zrobię.. szczerze nienawidzę swojego ciała, kiedy biorę prysznic zasłaniam lustro ręcznikiem żeby siebie nie oglądać, a kiedyś je nawet lubiłem.. boję się teraz iść i zapytać o wycenę bo jestem pewien, że cena będzie tak kosmiczna, że wrócę do domu i powieszę się na kablu od żelazka.

#kompleksy #zdrowie #uroda #rozstepy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7
OP: @r4do5 nie mogłem tego robić ponieważ korzystalem z maści że sterydami, co wykluczało korzystanie z czegokolwiek innego, a dodatkowo maści te przyspieszyły cały proces "gojenia" się tych rozstępów. Nie wiem na jakiego efekty mogę liczyć, mam ich dużo ale w zasadzie 90 procent jest płytka.. zobaczymy

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepiej wybrać się do jakiegoś lekarza medycyny estetycznej. Lekarza z pewnością nie możesz się wstydzić, bo na wiele się napatrzył. Raczej odraczałabym kosmetolożki. Internet mi mówi, że zabiegi laserowe dają dobre efekty. Kurde, przykro mi bardzo, że tak nie lubisz swojego ciała. Życzę Ci z całego serca, że pewnego dnia spojrzysz na siebie bez odwracania wzroku <3. Trzymaj się Miras olej te rozstępy, jak to mówią :D