Wpis z mikrobloga

ok, po tygodniu wróciłem na ten padół piwniczny ze śmiesznymi obrazkami. W między czasie zauważyłem, że na tagu #konfederacja zaczęło się sporo dziać a obecnie widać, że takie tuzy trollowania jak @Lukardio czy @Print_Screen no i uaktywniony @jacieniemog28 .de mają wielki ból czterech liter o to, że #4kuce mają ubaw gdy #korwin powie coś co dotychczas w telewizji nawet nie było poruszane a co dotyczy środowisk LPG i edukacji seksualnej.
No więc, mam dla was wiadomość, kto mieczem wojuje od miecza ginie. Trzeba było trollować? No to teraz my was na tym tagu potrolujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW. ZACHĘCAM was abyście wrzucili te memy z folderu "Szuria nie wchodzi XD" bo pośmiałbym się z wami ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°).

#polityka no bo jakby inaczej na tym portalu.
  • 4
  • Odpowiedz
nie mogę się doczekać tego potężnego trollowanie, wczoraj @L3stko się podniecał jak to jego tag spermiarzy osiągnął sukces, a najbardziej plisowane wpisy na nim dostali jak zwykle lewaki typu lakukaracza albo @Soojin21 xD


@Print_Screen: no ale sam powiedz, że nie ma się też czym podniecać. Cały discord siedzi na #konfederacja i plusuje lakukaraczę. No proszę cię. BTW. Jutro dam podsumowanie prognozy dla konfederacji ( @Lukardio ) bo strasznie nie wierzyliście w
  • Odpowiedz