Wpis z mikrobloga

  • 355
Swoją drogą co ten PiS #!$%@? ? Ja miałem 16 lat temu lekcje - przystosowanie do życia w rodzinie na której było mówione czym jest penis, seks, ciąża . A teraz wielkie halo bo co ? XD nie rozumiem o co w ogóle jest ta wojna. Oni chcą się wrócić do średniowiecza ? #bekazpisu #lgbt #polityka
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@Variv: a jak myślisz dlaczego pis nie atakuje żydów?


@Minister_Vulva Jak ma atakować Żydów jak PiS to najbardziej przychylna organizacjom żydowskim partia w Polsce. Plus postawili na USA to jak moga Żydów atakować.
  • Odpowiedz
@Intervojager_1: Edukacja dziecka że gdy wujek je dotyka i to jest "jego specjalna zabawa" albo ksiądz się z nim "modli" jest złe i dziecko powinno od razu o tym powiedzieć rodzicom, ale także uczenie że nie powinien bać się tym samym swojego ciała jest propagandą LGBT?
  • Odpowiedz
@Greg36: Zostawcie to rodzicom, oraz szkole na wzorcach Niemieckich jeśli chodzi o formę, nie o treść. I nie bądźcie zaskoczeni szantażem przez tak wyedukowano według lewicowych standardów dziecko: nie kupisz mi gry, oskarżę cię o pedofilie.
  • Odpowiedz
@Megasuper: dowiedziałeś się na tych lekcjach czegoś czego nie wiedziałeś wcześniej?
Jestem z rocznika 84, miałem w podstawówce jakoś w 8mej klasie wdż, pamiętam żenadę z jaką
to się odbywało. Pamiętam że pedagog zaproponował by każdy na kartce napisał pytanie, którego wstydzi się zadać no i ona będzie odpowiadać. Tak jak dziewczyny miały jakieś pytania tak ze strony chłopaków nie było chętnych do zadawania pisemnych pytań. Pedagog pamiętam była zdziwiona,
  • Odpowiedz
@Greg36: albo facet przebrany za kobietę jako wykładowca tego przedmiotu jest zdrowy na umyśle? :D
edukacja o której mówisz powinna odbywać się w domu, nie w szkole na forum całej klasy
  • Odpowiedz
Poważnie? Był artykuł jakiejś nawiedzone lewicowej psycholożki na wykopie -od 2 roku życia.


@Intervojager_1: No poważnie. Jak się coś pisze to trzeba mieć na poparcie tego jakikolwiek dowód. Na razie nie amsz żadnego. Na prawdę nie ejsteś w stanie w całym internecie znaleźć 1 artykułu o tym co pytam?!!! No więc pytam jeszcze raz, gdzie LGBT chce uczyć dzieci "po swojemu" zaraz po urodzeniu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Intervojager_1: przekazanie wiedzy na temat antykoncepcji powinna być przed wiekiem inicjacji seksulanej, tego że na dotyk trzeba się zgodzić przed tym jak dziecko zacznie samodzielnie poruszać sięz chodzić do sklepu kościoła itp. O tym że ludzie są różni i każdego należy szanować powinno być przekazywane od najmłodszych lat.
  • Odpowiedz