Wpis z mikrobloga

Może ktos polecić jakiś kurs na temat webdesignu? Chcialbym to ogarnąć, ale nie mam pojęcia jakich fraz szukać, ani od czego zacząć. Ogolnie nie ejstem calkiem początkujący, bo znam juz programy graficzne, tylko weczesniej bardziej siedizałem w temacie plakatow/logo/identyfikacji wizualnej. Moze byc po angielsku, a nawet lepiej

#webdesign
  • 14
@lastro wszystko xD
nie wiem o co chodzi i takie sformulowania sa ogolnikowe jak to ogloszenia...
front end developer...
tak jak uzywaja sketcha do projektowania UX/UI itd. Wszystko sie rozwarstwilo na przestrzeni lat.
@repulsive: No ale wymagania o ktorych mowisz, (czyli kodowanie) pojawiają sie raczej w ofertach zatytuowanych "front end developer", a nie w ktorych miedzy innymi trzeba projektowac na strony internetowe lub social media
@repulsive: Właśnie znalazłem ogłoszenie dla webdesignera, w ktorym nie ma nic o programowaniu:

BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

➡️ Projektowaniem stron i sklepów internetowych

➡️ Tworzeniem i rozwojem produktów w zakresie UI/UX

➡️ Projektowaniem od wireframe, poprzez prototypy, po gotowy design. Stworzysz projekty w oparciu o potrzeby i rozmowy z klientem, opinie zespołu, użytkowników oraz dane.

➡️ Faktycznym udziałem w procesie. Będziesz miał wpływ na tworzony projekt. Od rozmów z klientem w trakci