Wpis z mikrobloga

Sorki, ale nawet jeśli ogół społeczeństwa to tępaki, to średnie IQ dalej wynosi 100. 100 odpowiada wartości przeciętnego ilorazu inteligencji na obecną chwilę. Sama definicja IQ ulega zmianie wraz ze zmianą średniej inteligencji ludzi.


@mx-walnienty: po pierwsze chodzi o medianę, czyli równo 50% jest pod setką, a po drugie to w moim odczuciu to miała być taka żartobliwa cięta riposta, w którym właśnie do tego faktu nawiązywał i tyle
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Tak, jestem dość liberalny tak w kwestiach światopoglądowych, jak gosporarczych (piszę "dość" by odróżnić się od tych, którzy wykurzyliby ludzi ze szpitalów, by je sprywatyzować, itp.).
Nie chce nikogo zamykać za orientację, delegalizować ani prześladować, a do tego jestem zwolennikiem neutralnego religijnie państwa - zawsze zostawiając wybór obywatelowi! Celuję w wolność, więc nie mam odpowiednika na polskiej mapie politycznej.
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Szczerze mówiąc nie wiem, o jakich wybrykach mowa, ale mnie nowoczesna zraziła kontynuacją programem 500+ (co też można określić wybrykiem). Niemniej tak też ich postrzegałem - w pewnym momencie zdawali się oferować program w miarę liberalny.
  • Odpowiedz
@biliard: chodzi mi o te roznorakie wpadki Petru ktore wykreowaly go troche a co reszta sil politycznych skutecznie wykorzystala. No i wpadka wizerunkowa z wyjazdem na Madere itp
No po prostu Petru nie mial "twardej skory" zeby byc politykiem, latwo go bylo osmieszyc, podpuscic itp
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Nie czuję się podatny na tego typu insynuacje ani nie rozumiem tych, którzy im ulegają. Kwestia perspektywy - niektórzy idee traktują poważniej niż nieistotne, do tego zazwyczaj kłamliwe anegdotki. Jak wspomniałem, mam poważniejsze zarzuty.
  • Odpowiedz
@biliard: Tez mialem mega dylemat. W ostatecznosci poszedl glos na KO, ale to byli typowe glosowanie anty.

Gdyby w Konfederacji byly przynajmniej z dwie czy trzy liberalne swiatologladowo osoby... A tam jak nie narodowcy to skrajni kapitalisci jak Korwin :/

Pozdrawiam
  • Odpowiedz