Wpis z mikrobloga

Nie wiem skąd przekonanie,że na PISTACJE głosują tylko starsi ludzie... Sam jestem przykładem, że to nieprawda i uwierzcie mi, że jest sporo młodocianych w moim wieku, którzy na nich głosują. W dużej mierze właśnie dzięki temu podatkowi 0 dla młodocianych . Takie są fakty
#wybory
  • 39
  • Odpowiedz
@Bezimienny_Typ: Zamiast tego pseudo podatku 0 dla młodocianych wolałbym kwotę wolną od podatku w wysokości 12-krotnego miesięcznego minimalnego wynagrodzenia + realnie mniejsze opodatkowanie wypłaty co poskutkowałoby niższymi kosztami pracodawcy i wyższą wypłatą netto

no ale lepiej nabierać się na populizmy, że oo obniżymy 1 podatek a dodatkowo dodamy 5 innych, żeby sobie jeszcze i tak odrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pozdrawiam wyborców pistacji
  • Odpowiedz
@Bezimienny_Typ: dlaczego mnie to nie dziwi, że tak dużo ludzi z patostreamów głosuje na nich. Pisałem to już kiedyś. A interesują cię takie kwestie jak praworządność czy zamiary pisu ws. Samorządów, sądów, dziennikarzy czy mediów?
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow tak młodzi głupi, starzy głupi, kto w takim razie nie jest głupi? A może wszyscy w koło są głupi? Tylko wybrańcy są mędrcami ( ͡º ͜ʖ͡º) ale za mało mamy tych wybrańców ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Tylko wybrańcy są mędrcami ( ͡º ͜ʖ͡º) ale za mało mamy tych wybrańców ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Nalew1984: młodzi głupi i podatni na populizm są zawsze a starzy obecnie w Polsce (60+) to ludzie wychowani w komunie. Mają trochę przyjemności z powrotu do przeszłości.
A chyba nie muszę mówić kto na to wszystko pracuje, nie? Wybrańcami bym nie nazwał - raczej
  • Odpowiedz