Wpis z mikrobloga

Prawactwo wynika tylko z tego, ze jako dzieci byliscie wychowywani przez ludzi biednych intelektualnie i materialnie. Nikt nie jest prawakiem z wlasnego wyboru xD Razem z religijną i niewykształconą rodziną wpajane są takie debilizmy, ktore trzeba tępic i wysmiewac bo są szkodliwe. Gdyby kazdy mial konserwatywne poglądy to do tej pory kobiety by nie mialy prawa glosu i istnialoby niewolnictwo. Jestescie takim wielkim piątym kołem u wozu tego świata bo pojmowanie go przerasta mozliwosci waszego dwucyfrowego IQ, dla was wszystko jest 0-1. Nie ma odstepstw od reguły. Jak ktos na wykopie tlumaczyl roznofe miedzy plcią biologiczną a kulturową to zaraz lecialy komentarze „HONK HONK, A JA IDENTYFIKUJE SIE JAKO MUŻYNKA ŻYDUWKA, DYSKRYMINUJESZ MNIE LEWAGU?”, „A JA JESTEM HELIKOPTER BOJOWY XDDDD”. To tylko pokazuje ignorancje.

#neuropa #bekazprawakow
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kezioezio: Polecam Ci wyjsc ze swojej piwnicy i wybrac sie do takich krajow typowo lewackich jak anglia, niemcy czy francja a zmienisz swoje zdanie.

Produckja ludzi bezuzytecznych i strachliwych jest ponad skale a dawanie wszystkiego pod nos nic nie daje. Panstwo kontroluje doslownie wszystko pod szyldem wszelkiej dobroci i gdy im sie cos nie podoba to Cie #!$%@? konkretnie tak jak typowi faszysci.

I raz jeszcze: Wyjdz z piwnicy robaku
  • Odpowiedz
@kezioezio: Mój ojciec bardzo dobrze zarabiał, brał udział w różnych brydżowych rozgrywkach, mama jest po studiach, bardzo oczytana i inteligentna osoba. Nie chodziliśmy do kościoła i nie obchodziliśmy świąt po katolicku, a jakoś tak się stało że jestem prawakiem. Co teraz?
  • Odpowiedz