Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś chciał zgarnąć łatwe 200 zł, to w Banku Millenium mają nową promocję.

200 zł premii za założenie konta i spełnianie warunków jego "darmowości" (aktywacja apki mobilnej do końca stycznia i łącznie 1000 zł wpływu przez trzy kolejne miesiące + płatność bezgotówkowa).

Możecie też skorzystać z rachunku oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,7% (niewiele, ale dużo więcej niż skarpeta) i dorobić na ich programie poleceń.

Jak dobrać się do tej cebuli - promocję dokładnie omawiam tutaj

Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

Wołam:


JakDorobiccom - Gdyby ktoś chciał zgarnąć łatwe 200 zł, to w Banku Millenium mają now...

źródło: comment_JJ1atZOp9gcU3SZE6HwL6998m0b07FCV.gif

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@luk04330: ale ja tylko taguję, przecież nie wołam Cię osobiście. Tak działają tagi - nie każda treść, która znajdzie się w obserwowanym przez Ciebie miejscu, przypadnie Ci do gustu. Ten tag nie służy raczej do czytania, tylko oglądania. Więc oglądaj, a jeśli Gal Gadot Ci się nie podoba, to przeskroluj ją jak inne zdjęcia pod tym tagiem.
Poza tym - miałeś pretensje, że zająłem Ci kilka sekund czasu, a od parunastu
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com gal gadot mieści się w temacie ladnapani a promocja bankowa nie. Stosujesz nie uczciwie praktyki. Dodaj wpis normalnie, pod właściwymi tagami. Rób wrażenie poważnego człowieka a nie cwaniaczka.
  • Odpowiedz
@FHA96: jak w każdej innej dziedzinie - warto obserwować kilka blogów i weryfikować wszystko, co się przeczyta. Najpewniejszym źródłem informacji są przede wszystkim regulaminy.

Również pozdrawiam.
  • Odpowiedz