Wpis z mikrobloga

  • 2
@Arveit Ja dzisiaj z nudów zmieniłem linuxa mint na Ubuntu. Poszedłem na silownie, zrobiłem coś do jedzenia, ale leży w lodówce bo nie chce mi się jeść. Próbowałem zasnąć do filmów z yt ale nie chce mi się spać. Chyba zaraz zrobię sobie kawę. Tak wgl to robi się z tego wpisu rozmowa otwarta XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@rockypiotr: lubię jak niepozorne wpisy przeradzają się w ciekawe rozmowy ( ͡º ͜ʖ͡º)

najgorsze uczucie jak chcesz spać a nie możesz zasnąć, jeszcze gorzej jak trzeba w ciągu dnia funkcjonować, a niewyspanie męczy. Linuksy przydatna rzecz, ale moja jedyna styczność to raz na miesiąc na vpsie z xenialem :D ja za to od kilku dni próbuję zabrać się do napisania jakiegoś rpostego rpg dungeon crawlera
  • Odpowiedz
  • 1
@Arveit Miałem dzisiaj zamiar pójść wcześniej spać, tak o 1 żeby naprawić zegar biologiczny ale #!$%@? to. Już nie zależy mi na spaniu bo i tak późno. Miałem zamiar włączyć sobie coś z reacta i sie pouczyć i nwm czy zaraz w sumie tego nie zrobię. W sumie to mam i tak zrobić stronę dla firmy x więc może to ten czas żeby zacząć już pisać coś xd. Jeszcze folderu nawet
  • Odpowiedz
@Arveit
@rockypiotr siedzicie przed ekranami i dziwicie się, że nie możecie zasnąć. Wyłączyć elektronikę, położyć się w łóżku i pomyśleć o hasaniu po łące z małymi ktokami/pieskami przy blasku księżyca i gwiazd.
  • Odpowiedz
@Arveit: ja nawet nie mam chęci żeby w cokolwiek pograć. Złożyłem komputer do gier a jedyną grą którą odpalam to w3 od czasu do czasu mimo że już 3 raz przechodzę kampanię. Najgorsze jest to że nadal kupuje gierki w które kiedyś zagram na promocjach ale nawet ich nie odpalam... Na netflixie dwa seriale zaczete a oglądam jeden odcinek tygodniowo. Niepotrzebnie za to płacę ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@rockypiotr: zegara biologicznego nie oszukasz. Jak Twoje godziny snu to powiedzmy 5-13 (jak u mnie), to choćby skały srały, zawsze po pewnym czasie Ci do tego wróci. Lekarze zajmujący się zaburzeniami snu mówią, że da sie to przestawić o max 1-2h w oibe strony, ale nic więcej

@Kerigun: to nic nie daje. U mnie nawet jest do tego stopnia, że jak nie śpię całą noc, to do 13
  • Odpowiedz
  • 0
@pozmu Szkoda pokazywać, bo to same tło z nav barem na dodatek nie skończone. Może później coś jeszcze podziałam to zawołam Cie czy tam wyślę na pw. Jeszcze sobie trochę poleze, zjem śniadanie, zrobię kawę. Ogólnie plan na dziś jest taki żeby zrobić większość szkicu przynajmniej i zacząć uczyć się wstawiania stron na WP bo głównie front end robię i nie mam żadnej styczności z backendem
  • Odpowiedz
  • 0
@rockypiotr lol strony. Ja myślałem że rysunek jakiś xD
Front end zawsze mnie przerażał
Ja oglądam Plebanię na Stopklatce, także spędzam czas co najmniej równie efektywnie ;)
  • Odpowiedz