Wpis z mikrobloga

Za nami pierwszy PROBASKET LIVE! Rozmawiamy o Power Rankingu Zachodu, chińskiej aferze w #nba, krokach Hardena i jego rzucie z kolanka. Jest też Simmons, Butler i wiele innych tematów! Audio we wtorek do południa mam nadzieję!

Link do YouTube - https://youtu.be/Xu2nbMAXEIU

Zachęcam do obejrzenia. Będę wdzięczny za opinie, także te krytyczne, byle były merytoryczne :)
moją fryzurę zostawcie w spokoju - cieszę się włosami póki jeszcze są :)

pozdrawiam
MP
PROBASKET - Za nami pierwszy PROBASKET LIVE! Rozmawiamy o Power Rankingu Zachodu, chi...
  • 2
  • Odpowiedz
@PROBASKET: Tak słucham i zastanawiam się kiedy Avery Bradley stał się super strzelcem?

"LeBron nie będzie podwajany bo na obwodzie Avery Bradley" - Ten sam który w zeszłym sezonie robił w LAC całe 33% za 3 (a miał same czyste pozycje) i był najgorszym ofensywnym (i overall w sumie też) guardem ligi grającym jakieś powazne minuty? xD

przecież ten Spacing w S5 ssie pałkę na warunki ligowe
  • Odpowiedz
@Weed233: dziękuję, że poświęciłeś swój czas i obejrzałeś.

Odnośnie Lakers, to przytoczę tu fragment mojego artykułu z ostatnich dni:

Możliwy scenariusz jest też taki, że oficjalnie na pozycji rozgrywajacego w pierwszej piątce wychodzić będzie Avery Bradley. Jest on raczej rzucającym obrońcą, ale w defensywie może kryć rozgrywajacego, a w ataku grać na dwójce. Prowadzącym grę Lakers miałby być LeBron, a Bradleya mógłby straszyć rzutem z dystansu. Ostatnio w barwach Grizzlies poprawił swoją skuteczność zza łuku do 38%. Jego obecność na boisku dawałaby większą przestrzeń do grania Jamesowi i Davisowi. Obrońcy nie mogliby odpuszczać Bradleya, bo ten zaraz by to wykorzystał rzucając z czystych
  • Odpowiedz