Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki ma ktoś Samsunga Galaxy S10 I też ma taki problem z baterią? #!$%@? 3k na telefon, który nie potrafi walnąć 4h SoT bez problemu.. najlepsze jest to, że na forum Samsunga każą wyłączyc dosłownie wszystko, przełączyć z LTE na 3G, wyłączyć jakieś tam funkcje. No #!$%@? kupuje telefon po to, aby wyjac z pudełka i śmigać, A nie konfigurować żeby móc chociaż jeden dzień z niego korzystać. Tak samo jakość aparatu na snapie i instagramie... masakra. Dodam, że dziś od 00:30 do 9:30 zjadło 20% mimo wylaczonycego wifi/lteI wszystkiego..

Już tęsknię za swoim iPhone, mogłem dołożyć hajs I kupić coś co śmiga od razu, a nie #!$%@? się ze wszystkimi ustawieniami.

#apple #android #samsung #galaxys10 #iphone #telefony
  • 20
  • Odpowiedz
@Ka4az: Jak kupiłem note 9 to też byłem zdruzgotany #!$%@?ścią baterii. Trzymało to podobnie jak u ciebie. Unormowało się z czasem i po prawie roku telefon mogę używać do 2 dni bez ładowania.
  • Odpowiedz
@Ka4az: Rozowa ma s10e i jej dwa dni dziala z wszystkimi normalnymi ustawieniami i jeszcze sobie Spotify slucha. Cos musi byc nie tak z ta bateria.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hubby: nie wiem strasznie to #!$%@?. Miałem iPhone 7 którego sprzedałem za 800 zł, A działał chyba lepiej niż to co teraz mam za 3k...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ka4az: Bo androida się kupuje stockowego, z tym co wypuszcza gugiel lub jak najbliżej. Samsung to największe gówno w kwestii optymalizacji i bloatware. iOS Też kupujesz u producenta więc androidem rób tak samo.
  • Odpowiedz
@Ka4az: zainstaluj sobie accu battery i sprawdź ile tak naprawdę ci ładuje mah i jakie uzyskuje napięcie. Może trafiłeś na jakąś felerna sztukę :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marek1991: czytałem. Oglądałem. Żadna recenzja O tym nie wspomniała, a ja nie sądziłem że można tak zjrbac to. W ogóle proszę cię, kupuje flagowy model więc wymagam aby działał bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Swoją drogą tak tu narzekacie na Androida, jak jest post o Apple to najezdzacie na iPhone to z czego wy korzystacie XDDD xiaomi odpadło na start
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ka4az: Powiem Ci że to tak nie działa, próbowałem kiedyś. Telefon wytrzymuje dwa lata i potem już tylko zmieniać. Obecna średnia półka spokojnie wystarczy na ten okres.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HK-Stelle: nie możesz zwrócić? Bo samsung z exynosem ma takie problemy. Podobno głównie jak masz lte włączone. Możesz sobie ustawić w bixby routines żeby się automatycznie przełączał na lte i 3g w zależności od wł lub wył ekranu. Ja bym ci polecił oddać i kupić oneplus 7t albo 7 pro, no chyba że za duży. Jak mniejszy to pixela bierz

Chociaż najlepiej to bierz iphone 11 za podobny hajs i będzie
  • Odpowiedz
@HK-Stelle akurat tu gadasz głupoty bo OneUI jest bardzo dobrze zoptymalizowany, to nie czasy TochWiza. A co do modeli z serii S to one zawsze miały słaby SOT, wersje z Plusem działały trochę lepiej ale z innymi zawsze była padaka
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szynk44: Niech ci będzie. Może Samsung poprawił swoją nakładkę jednak ciągle uważam że stockowy Android jest najlepszy. Rynek to z resztą weryfikuje bo najpopularniejsze są smartfony z najlżejszym interfejsem.
  • Odpowiedz