Wpis z mikrobloga

@jarezz: budowlańcy tutaj sami są sobie winni. Budowa na widoku i żadnych zabezpieczeń? Przecież sami proszą o się o problemy - już pomijam zwiększone prawdopodobieństwo wypadku na budowie.
  • Odpowiedz
@Kombinat: no a ja właśnie dlatego poinformowałem PIP, bo po pierwsze pracuje zawodowo jako BHPowiec, a po drugie nie mam zamiaru wyrzucać sobie, że mogłem coś zrobić, a nie zrobiłem gdyby komuś krzywda się stała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jarezz: Panie bhpowcu przecie to tylko drugie piętro, nic się nie stanie.
Skąd się biorą kierownicy budow którzy biorą takie rzeczy na dupe?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@l0h-s skąd się biorą? Kiedyś bym powiedział z PRL ale poznałem gościa z uprawnieniami, który PRL zna tylko z ksiazek i nie takie rzeczy puszcza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jarezz: pytanie czy to wynika z głupoty i nieświadomości czy to w pełni świadome ryzyka działanie mające na celu obniżenie kosztów i przyspieszenie prac żeby na koniec budow zgarnąć premie
  • Odpowiedz
@l0h-s: Nie tyle pazerność to niemoc w zmuszeniu pracowników do używania zabezpieczeń BHP. Ile razy widziałem numery z pracownikami na dachu w założonych i niepodpiętych szelkach. Według nich sytuacja win-win- jak BHPowiec zdjęcia robił z dołu to szelki było widać i mandatów nie było, a i nie czuli się skrępowali zbędnymi więzami.
  • Odpowiedz