Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aston729: Mój 9t od 16 września ma status 'wysłany'. Numer trackingowy wygenerowany dla paczki GLS z Belgii. Dziś mi się już cierpliwość skończyła i napisałem do banggood z pytaniem co jest grane. Narazie bez odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@tiszert: Jestem w tej samej sytuacji. Niebieski MI9T kupiony 16.09 do tej pory nie trafił do Belgii. Pisałem do nich wczoraj i w odpowiedzi dostałem:

"The order is on the way now. The tracking message is update slowly, because it is only update in some important transfer station, please don’t worry , that will not influence the shipping of your order. And it will update soon."

Liczyłem, że w tym
  • Odpowiedz
@aston729: @tiszert: @aston729: @HaNzER1: @GleboZgryz: Boże, kupiłem Mi9T 08.09, 2,5 tygodnia czekali na wysyłkę, bo #!$%@? nie mieli towaru na stanie - 24 września wysłali i teraz się okazuje, że święta w Chinach + opóźnienia w GLSie i telefon dostanę pewnie w listopadzie. Ostatni raz korzystam z tego #!$%@? banggooda.
  • Odpowiedz
@aston729: już na początku września miałem wysyłki przez GLS, które docierały po ponad 25 dniach ale najważniejsze, że dotarły, więc radzę przygotować się na około miesiąc czekania, tak jak to już niegdyś bywało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aston729: Ruszyło! Dzisiaj 04.10 w końcu pojawił się status 'paczka zarejestrowana w filii gls'. 17 dni z Chin do Belgii. Chyba jakąś strasznie okrężną drogą. Oby z Belgii do PL poszło już szybciej.
  • Odpowiedz
@HaNzER1: @lunga: @tiszert: komuś dziś dostarczyli? bo też miałem maila że planowana dostawa dziś do 14 ale nic nie widać, chyba tak zawsze wysyłają, a zagraniczne dłużej idą, bo na trackingu nic się nie zmieniło...
  • Odpowiedz