Wpis z mikrobloga

wyjechał za granicę i myśi że jest panem zycia, mieszka w jakimś wynajmowanym gówno apartamencie, nie ma nawet na szafę, koszule muszą wisieć po ścianach i drzwiach, zapewne jego majątek to miesięczna pensja do tego kilka dni po wypłacie. Chwalić się miesięczną pensją kasjerki w Irlandii to na prawdę trzeba mieć problem ze sobą.
  • Odpowiedz
@azurro: Stolicą jest Amsterdam i nie będę porównywać miasta 500k z miastem 2000k. Jakbym chciał wrzucić Hagę do takiego porównania to najwyżej z Krakowem, albo Wrocławiem. Zresztą dalej wszystko jest średnio droższe od 50 do ponad 100%, więc porównywanie zarobków 44zł w Polsce z 10eur w Holandii to jakieś nieporozumienie.
  • Odpowiedz
  • 7
Gosciu jest za granica i chwali sie minimalna wyplata to tak jakby w polsce ktos wrzucil zdjecie z 2400zl xD
  • Odpowiedz
@marek-kalka: Porównujesz jedno z najpopularniejszych turystycznie miejsc na świecie do miasta które nawet w Polsce nie jest popularne. Do Amsterdamu ludzie nie jeżdżą zarabiać 10euro, przemysłu i magazynów jest mało, większość ludzi pracuje w korpo i zarabia w #!$%@? więcej.
To porównaj sobie Hagę czy Rotterdam do Poznania, albo jakieś małe miasteczko do nie wiem #!$%@?, Płocka.
Zresztą na obrzeżach Amsterdamu masz podobne ceny mieszkań jak na obrzeżach Warszawy. W sklepach
  • Odpowiedz
@PaNaTypa fota z jakimś filtrem, zatem docelowo była kierowana na jakiś portal społecznościowy, prawdopodobnie insta. Jak bardzo trzeba być biednym i niefowartosciowanym, żeby musieć udowadniać światu, że ma się pieniądze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@azurro: Ale to nie moja wina, ze Ty nie rozumiesz tej tabelki XD
''Groceries price'' to przecież oranie Twojego argumentu o tańszym jedzeniu w Amsterdamie, zawsze w takiej dyskusji musi się znaleźć ktoś z argumentem z dupy, że jedzenie w każdej części świata jest tańsze niż w Polsce, a mieszkania kosztują tyle samo, albo mniej, choćby przeczyły temu wszystkie dane.
Masz Haga kontra Poznań o co prosiłeś i skończ się kompromitować.
marek-kalka - @azurro: Ale to nie moja wina, ze Ty nie rozumiesz tej tabelki XD 
''G...

źródło: comment_7aMwPhYR6x8u9udvcwsHZStsF2LlUR12.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz