Wpis z mikrobloga

Mirki próbował któryś z was tytoniu Serbetli? Zamówiłem ostatnio na allegro i miało być mango, ale coś strasznie ta melasa fioletowa, a w smaku to już całkiem jak śliwka. Po za tym w ogóle nie czuć nikotyny ()
#shisha #fajkawodna #szisza
  • 13
@Valky: gówno straszne ostatnio na rynku jest... Kiedyś to był super tytoń a teraz słaby smak, dymu średnio a niby mega tłusta, liście pocięte chyba na ćwiartki, pełno łodyg. Nie kupię więcej. Mix owoców i mango smakują tak samo ¯\_(ツ)_/¯
@RobaxX: całkiem możliwe, że się popsuło, kupiłem bo kilka lat temu na reddicie bardzo chwalili + na jakiejś stronie anglojęzycznej wysoko w rankingu. Ale w porównaniu do Al fakhera to strasznie słabo. Kupię El Nakhla bo raczej tam dużo nikotyny i będę mieszał, żeby to tylko skończyć
@Ryshardi: ja mam Aladina i sobie chwalę. Fajnie wykonana, gwintowany dzban, więc nakręcasz korpus i korpus z dwóch części, dużo łatwiej się czyści. Nie napalaj się na dwa węże, bierz pod uwagę tylko z jednym. Nie kupuj jakichś noname tanich bo bardzo szybko będzie nieszczelna.
@RobaxX jestem zielony w tej kwestii, jak na razie tylko w barach sobie popalalem, chciałem coś właśnie zakupić, coś właśnie żeby nie #!$%@?ło się zaraz, tak za 200zl będzie ok, nawet w porywach do 300zl. Także byłbym wdzięczny gdybyś dał radę pomoc ( ͡~ ͜ʖ ͡°)