Wpis z mikrobloga

Witam wykop! :) Od 1 października otwieramy w #lebork sklep z #cbd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wiadomo, wszystkie mirki to jedna rodzina (dziwna, ale jednak rodzina) to mogę wam zdradzić, że na początku szykujemy promocje ! (Kto by się spodziewał co ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Zastanawiamy się nad standardowymi cenami 40 złotych (uważamy, że będzie to uczciwa cena - zawsze taniej niż jakbyście chcieli zamówić przez internet) a na początek damy rabat 10 zł - gram suszu po 30!
Oczywiście poza suszem mamy też szeroki wybór olejków od 1% do 25% oraz hasz :) Zapraszamy do obserwowania peja na twarzoksiążce: Zielona Latarnia - CBD Sativa Lębork
Nie mieliśmy dużo budżetu, większość poszło jednak w towar, by był jak najbardziej różnorodny, więc postaramy się by wnętrze póki co było jak najmilsze dla oka z tym co mamy dostępne :) Jakby co, zapraszam od 1 października - ulica Zwycięstwa 28a ()
#pomorze #reda #rumia #slupsk
ZielonaLatarnia - Witam wykop! :) Od 1 października otwieramy w #lebork sklep z #cbd ...

źródło: comment_eqmjWBO27mf0oD4xvFO6GdTInp5Fsv9P.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@KonopiaCBD dziękuje ! :) Oby wszystko poszło zgodnie z planem - tak na prawdę ten sklep to nie będzie moje główne źródło dochodu - dlatego chcę dać trochę niższe ceny by każdy mógł korzystać oraz w miarę możliwości edukować mieszkańców bo mi osobiście cbd bardzo pomaga w życiu :)
Moim małym marzeniem jest zorganizowanie jakiegoś festynu z włodarzami miasta gdzie zyski szły by na pomoc ludzi z nowotworem. Już nawet mam
  • Odpowiedz
  • 0
@KonopiaCBD dziękuję bardzo! :) Mam nadzieję - chociaż aktualnie niestety powstała konkurencja i zaczynam dostawać smsy z pogróżkami... Ale nic, mam nadzieję że się uda - nie chciałbym żeby konopie były kojarzone z takimi rzeczami :) Też mam nadzieję że w przyszłości uda się stworzyć coś dobrego! :)
  • Odpowiedz