Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 129! W dzisiejszym wysrywie gubernator przypiermandolił 18 HASEŁ i PODWÓJNE ULANE BINGO! Wyniki:
Na wstępnie- DYSTANS

#kieleckiulaniec dostał informację że w Kielcach są marsjańskie łaziki, i nie mógł nie przyjść. Szkoda że informacja o DŹWIĘKU ROZPIERMANDALANYM na prawie każdym wysrywie do niego nie dochodzi. Aha, w 0:42 oczywiście uciął słowo

JĘZYK POLSKI: TUTEJ; SE; DZISIEJ; SZUSZI

1:29 KASANDRA dała głos

3:45 dobra, nudy straszne, czas je podsumować w PRUSAKU. Ale gadka Grażyny żeby #ussponton przekazał społeczeństwu za życia jak chce być pochowany, była piękna. cypel powiedział że ma to w dupie. I super, jak dożyję to złożę się na śmieciarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4:38 ponton nawet po śmierci będzie KURNA myślał o alko. Dla niego opakowanie po choince, a za resztę wóda. Nawet mi nie żal człowieka.

INTERAKCJA Z WIDZAMI 6:24 #rycerzekomody zalali swojego pana ilością dwustu-trzystu informacji, że taki event jak pokaz łazików w Kielcach się odbywa, inaczej by go przegapił. Tłumacząc z języka ulańca na polski, dostał góra 3 wiadomości o takiej akcji.

TYPOWY ZWROT szafy 6:46 a to było współzawodnictwo europejskie, nie to że jakaś LIPA!

COMBO! 6:55 wspaniałe popołudnie wieńczy wizyta w FAST FOODZIE "Napchaj bebzun za 25 zeta". JANUSZ PRZY KORYCIE nawet nie przełknie jedzenia, tylko gada z pełnym pyskiem, przez co początek zdania brzmi "TAKDLOGOBOLOBEAMBAMY"

COMBO X3! 7:20 komoda RADZI: jak macie ochotę na szybką przekąskę, taką po korek (XDD) to warto mu ZAREKLAMOWAĆ yyy tzn "polecić" Akasaka Ekspress w GALERII ECHO

7:32 gubernator przegląda niusy ze świata motoryzacji na jedynej słusznej stronie TESTSCHAB PEEL. Mam wrażenie że on i podludzie mieniący się redaktorami którzy piszą na tej stronie, generują tam połowę jej ruchu. Serio, kto na to wchodzi?

COMBO! 7:55 wcześniej można by to uznać za czepialstwo, w końcu ekran dotykowy trzeba obsługiwać dotykiem. Ale co on #!$%@? pokazując design nowych JABŁEK? Przybliż-oddal-przybliż-oddal-przybliż-oddal-jeszczeTroszkęOddal-Oddal-AnieJednakPrzybliż-PRZYBLIŻ-Nie!ODDALODDAL. Kurde, byleby cały czas MACAĆ ekran, to na prawdę jest jakaś choroba.

9:00 wlatuje TEST nowego monsterka

10:05 energol dostał opinię "nie jest złe!", a jej potwierdzeniem jest spore ZAPOWIETRZENIE UKŁADU TRAWIENNEGO. 10:16 ponownie, już w prusaku
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 129! W dzisiejszym wysrywie gubernator przypiermandolił 18 ...

źródło: comment_waXnBQSZ8ZmtWMxuKtpfWziQXnCdTOY3.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@astri: wiem, ale nie chciałem się rozdrabniać na "lipa/ciekawostka/taka sytuacja". Ulaniec ma wiele charakterystycznych zwrotów, ale sporo z nich pada stosunkowo rzadko jak np. przeciwnik/zawodnik/jaram się jak murzyn blaszką/, że chciałem je zawrzeć w jednym haśle tak żeby było ono w miarę czytelne na planszy. Z drugiej storny, zwroty które zostały (kurnia, piernicze, link w opisie) są używane tak często, że szkoda ich usuwać. Z dystansem! ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz