Wpis z mikrobloga

@galmok: żaden ze mnie antyszczep, ale ludzie publicznie znani i lubiani za dobre pieniądze potrafią i gówno zareklamować. Messi zajadający się zdrowymi chipsami czy Lewandowski popijający pepsi to tylko tyci przykład.
  • Odpowiedz
@galmok: niestety problem jest taki, że teraz wielu celebrytów jest eko-sreko-oszołomami, którzy pierdzielą kocopoły o oczyszczaniu organizmu z toksyn i innych #!$%@?-mujach. Może gdyby Elvis żył w dzisiejszych czasach, to by zachwalał lewoskrętną witaminę C ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
To jeszcze sobie spójrzcie na liczbę zachorowań w latach poprzedzających. Gnanie do góry niemal pionową krzywą, aż do 52. Po czym nagły drastyczny spadek na kilka lat PRZED szczepieniem. Ale #szczepienianasuratowaly! Jasne xd.

Związek środka DDT i jego pochodnych z PORAŻENIAMI.
Gdy w 52 "odkryto", że DDT jest neurotoksyną to zaczęto zaprzestawać jego użycia nagle problem "sam" zaczął się rozwiązywać. A po kilka latach weszła szczepionka i stworzono "bohatera".
DanteTooMayCry - To jeszcze sobie spójrzcie na liczbę zachorowań w latach poprzedzają...
  • Odpowiedz
@nocnica: Jak nie widzisz różnicy między wówczas już udowodnionym wpływem szczepionki przeciw polio oraz lewoskrętną witaminą, której wpływu NIGDY nie udowodniono, to winszuję poziomu wiedzy ogólnej. Z takim intelektem powinieneś bezzwłocznie zgłosić się do Zięby. Może stypendium ufunduje.
  • Odpowiedz
@biliard: co. Gościu, co ty mówisz do mnie w ogóle? Przeczytałeś w ogóle co ja napisałam? I wuj, że wtedy działanie szczepionek było udowodnione. Teraz nic się w tej kwestii nie zmieniło, a coraz więcej ludzi nie chce siebie, ani swoich dzieci szczepić. I o tym mówię.
  • Odpowiedz