Wpis z mikrobloga

Konia z kopytami temu kto mi znajdzie telefon, który da się obsłużyć w pełni jedną ręką.
Czemu wszędzie patelnie po 6 czy 7 cali a nic normalnego, inb4 co z tego, że bezramkowy skoro i tak jest ogromny. Zbiłem mój poprzedni galaxy s6 i nic temu telefonowi nie brakowało tak naprawdę poza baterią, która ssała. A teraz szukam i nic poniżej 6 cali nie mogę znaleźć. Jedyne małe to widziałem iphone SE lecz to troche staroć już. Czy może w niedługim czasie szykuje sie premiera czegoś kompaktowego?
#elektronika #telefony #xiaomi #samsung #rtv
Mjau - Konia z kopytami temu kto mi znajdzie telefon, który da się obsłużyć w pełni j...

źródło: comment_J9YVT5oFeRw33nHFJ4LDZ1wTdNomsatc.jpg

Pobierz
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mjau: 6 cali łatwo obsłużyć jedną ręką ale jak przychodzi do pisania wiadomości to tylko dwoma rękami :) Ja teraz mam Note 10+ (6,8 cala) i praktycznie oprócz wiadomości to wszystko robię na nim rysikiem bo jest gigantyczny
@Neaopoliti: nie powiedziałem nigdzie, że telefon ma mieć top specyfikację. Jak pisałem wcześniej, wystarczający był dla mnie 4,5 letni samsung galaxy s6, tyle, że SOT miałem 1 godzinę

@IsNotNull , @Kot_Zonk: aktualnie siostra pożyczyła mi iphone 7, mógłbym nawet odkupić po taniości ale jednak iOS po dwóch tygodniach nadal mi nie odpowiada, będę celować coś z androidem.

@ParanoidBumblebee: , @Gorkel: no mimo, że coś bez ramek ma 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mjau: Niestety taka moda teraz w świecie smartfonów, że patelnie w modzie, nic mniejszego sensownego nie znajdziesz od iPhone XR, Mi 9SE tak szczerze XD