Wpis z mikrobloga

@WideOpenShut różowe mają dużo gorzej teraz, wymagania niektórzy mają niewiadomo skąd xD

W większości reprezentują sobą tyle co nic A wymagają pieszczenia jak na królewskim dworze podczas gdy powinni być wsparciem dla drugiej strony A nie dyktatorem zadań, ale do tego trzeba dorosnąć i dopiero po 30 zrozumiałem dlaczego kobiety wybierają starszych facetów zamiast młodej rybki, Ci drudzy to po prostu banda dzieci która ledwo od mamimego cyca odeszła o uważają
  • Odpowiedz
@AkyszLewusie za dużo Internetu czytasz, różowe potrzebują wsparcia, zrozumienia i przede wszystkim normalnego faceta A nie pierdoły z kompleksami wyssanymi z palca, bo ma 2 cm mniej niż średnia krajowa, bo ma taką A nie inna pracę, bo zarabia mniej czy więcej.

Życie nie polega tylko na prostych czynnościach, a już życie w związku z kimś wymaga prawdziwego zaangażowania i zaufania.

To co napisałem kiedyś miał każdy facet, teraz szukacie pierdół
  • Odpowiedz
@AkyszLewusie mam żonę od 6 lat, większość związków które zaczęły się "razem z naszym" już się rozpadły, dzieci, rozwody, próby samobójcze itp itd.
Część z nich przetrwała ale tylko Ci którzy faktycznie wierzyli że to się im uda.

Nie wyobrazasz sobie jak to jest iść na pogrzeb kogoś kogo kilka lat temu widziałem i był zakochany A teraz zostało po nim wspomnienie.
  • Odpowiedz