Wpis z mikrobloga

Wysublimowany prawacki humor pana @dzidek_nowak o przepisie na bigos ¯\(ツ)_/¯ Od paru dni nasz dzidek lubuje się w nakazywaniu swoim przydupasom wołanie mnie do jego beznsensownych spamów, które on nazywa wpisami. Oczywiście on mnie zawołać nie może, bo od jakiegoś czasu zamieszkał na mojej #czarnolisto i oczywiście z tego powodu niezmiernie boli go dupka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aczkolwiek ten proceder przypomina mi stare, dobre czasy, gdy dzwoniło się na domofon sąsiadki i uciekało gdzie pieprz rośnie. @Dzidek_nowak wraz ze swoimi przydupasami (z którymi sobie pewnie cichaczem #!$%@? gałe jak to kryptogeje) przypomina mi właśnie takich bachorów.

Oczywiście dziś zostałem znowu zawołany przez osobę, której jeszcze na czarno nie miałem - i ta osoba dała mi przepis na bigos (bardzo dziękuję () Tylko co tam robią śliwki? ¯\
(ツ)_/¯) i pana dzidka niesamowicie go rozśmieszało. To jest po prostu kunszt satyry i parodii, komedia, najbardziej komiczne, błyskotliwe żarty, no mówię, wysublimowane prawackie poczucie humoru! Boki zrywać, śmiechom nie było końca XD

#bekazprawakow #dzidektokryptogej #bekazpodludzi #lgbt
A.....h - Wysublimowany prawacki humor pana @dzideknowak o przepisie na bigos ¯\\(ツ)\...

źródło: comment_rMkBR2Rkt0puiKAOnwaMs2ibAtefay2M.jpg

Pobierz
  • 7
@Aldarith: Ja pierdzielę, my nic prywatnie do Ciebie nie mamy XD Ale odprawiasz taką szopkę, że nawet gdybyś był prawackim homofobem, zbierałbyś baty. Zresztą, problemem są Twoje reakcje. Zamiast wieść sobie spokojne życie i nie reagować na wołania (ew. dodawać na czarno bez mrugnięcia okiem i ani słowa), robisz takie wpisy, które jeszcze bardziej prowokują, a karuzela dalej się kręci. Ode mnie masz gwarancję, że Cię nie zawołam, ale nie wiem,
@muzzykalny: @muzzykalny: Ja robię szopkę? Co ty w ogóle piszesz?

"No my cię prowokujemy, ale po co reagujesz?" Co to za logika XD

Możecie mnie wołać, jest to dosyć zabawne, a odczuwam satysfakcję, gdy blokuję dzbanów. Ale w tajemnicy ci powiem, że najnormalniejszą i najbardziej ludzką relacją jest odpowiedź na prowokacje. Także dziwi mnie wasze zdziwienie, gdy robię o was wpisy.
@Aldarith: Co jak co, ale to Ty zacząłeś, wołając @dzidek_nowak do swojego wpisu - nawarzyłeś piwa, to je wypij ( ͡° ͜ʖ ͡°) A plusa ode mnie dostałeś dlatego, że ten Jackal-SS faktycznie przesadzał. Zresztą, nie rozumiem, prowokowanie musi Ci sprawiać chyba ogromną frajdę, bo oskarżasz wtedy innych o "bezbecję". No cóż, życzę miłego dnia i odrobiny dystansu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
m.....y - @Aldarith: Co jak co, ale to Ty zacząłeś, wołając @dzidek_nowak do swojego ...

źródło: comment_FmqbexlGpviIqJlTwwfCvLrKxl7iItNv.jpg

Pobierz